ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy)

Go down

ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy) Empty ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy)

Pisanie by KarolStark on Nie Sie 19, 2018 4:00 pm

Zwycięzcą 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie (Portugalia) po raz czwarty w historii show i dwadzieścia lat później po swoim ostatni zwycięstwie wygrał Izrael Izrael i reprezentująca go Netta z utworem Toy.

ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy) 2018-05-12t231313z_73516396_rc1b12d8bf00_rtrmadp_3_music-eurovision-final-e1526166941747

Wyniki finału:

01. Izrael IZRAEL: Netta - Toy (529 pkt.)
02. Cypr CYPR: Eleni Foureira - Fuego (436 pkt.)
03. Austria AUSTRIA: Cesár Sampson - Nobody But You (342 pkt.)

04. Niemcy NIEMCY: Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (340 pkt.)
05. Włochy WŁOCHY: Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente (308 pkt.)
06. Czechy CZECHY: Mikolas Josef - Lie To Me (281 pkt.)
07. Szwecja SZWECJA: Benjamin Ingrosso - Dance You Off (274 pkt.)
08. Estonia ESTONIA: Elina Nechayeva - La Forza (245 pkt.)
09. Dania DANIA: Rasmussen - Higher Ground (226 pkt.)
10. Mołdawia MOŁDAWIA: DoReDoS - My  Lucky Day (209 pkt.)
11. Albania ALBANIA: Eugent Bushpepa - Mall (184 pkt.)
12. Litwa LITWA: Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (181 pkt.)
13. Francja FRANCJA: Madame Monsieur - Mercy (173 pkt.)
14. Bułgaria BUŁGARIA: Equinox - Bones (166 pkt.)
15. Norwegia NORWEGIA: Alexander Rybak - That's How You Write a Song (144 pkt.)
16. Irlandia IRLANDIA: Ryan O'Shaughnessy - Together (136 pkt.)
17. Ukraina UKRAINA: Mélovin - Under The Ladder (130 pkt.)
18. Holandia HOLANDIA: Waylon - Outlaw in 'Em (121 pkt.)
19. Serbia SERBIA: Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (113 pkt.)
20. Australia AUSTRALIA: Jessica Mauboy - We Got Love (99 pkt.)
21. Węgry WĘGRY: AWS - Viszlát nyár (93 pkt.)
22. Słowenia SŁOWENIA: Lea Sirk - Hvala, ne! (64 pkt.)
23. Hiszpania HISZPANIA: Amaia & Alfred - Tu canción (61 pkt.)
24. Wielka Brytania WIELKA BRYTANIA: SuRie - Storm (48 pkt.)
25. Finlandia FINLANDIA: Saara Aalto - Monsters (46 pkt.)
26. Portugalia PORTUGALIA: Cláudia Pascoal - O jardim (39 pkt.)

I PÓŁFINAŁ:

01. Izrael IZRAEL: Netta - Toy (283 pkt.)
02. Cypr CYPR: Eleni Foureira - Fuego (262 pkt.)
03. Czechy CZECHY: Mikolas Josef - Lie To Me (232 pkt.)

04. Austria AUSTRIA: Cesár Sampson - Nobody But You (231 pkt.)
05. Estonia ESTONIA: Elina Nechayeva - La Forza (201 pkt.)
06. Irlandia IRLANDIA: Ryan O'Shaughnessy - Together (179 pkt.)
07. Bułgaria BUŁGARIA: Equinox - Bones (177 pkt.)
08. Albania ALBANIA: Eugent Bushpepa - Mall (162 pkt.)
09. Litwa LITWA: Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (119 pkt.)
10. Finlandia FINLANDIA: Saara Aalto - Monsters (108 pkt.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. Azerbejdżan AZERBEJDŻAN: Aisel - X My Heart (94 pkt.)
12. Belgia BELGIA: Sennek - Matter Of Time (91 pkt.)
13. Szwajcaria SZWAJCARIA: ZiBBZ - Stones (86 pkt.)
14. Grecja GRECJA: Yianna Terzi - Oniro mou (81 pkt.)
15. Armenia ARMENIA: Sevak Khanagyan - Qami (79 pkt.)
16. Białoruś BIAŁORUŚ: Alekseev - Forever (65 pkt.)
17. Chorwacja CHORWACJA: Franka - Crazy (63 pkt.)
18. Macedonia MACEDONIA: Eye Cue - Lost and Found (24 pkt.)
19. Islandia ISLANDIA: Ari Ólafsson - Our Choice (15 pkt.)

II PÓŁFINAŁ:

01. Norwegia NORWEGIA: Alexander Rybak - That's How You Write a Song (266 pkt.)
02. Szwecja SZWECJA: Benjamin Ingrosso - Dance You Off (254 pkt.)
03. Mołdawia MOŁDAWIA: DoReDoS - My  Lucky Day (235 pkt.)

04. Australia AUSTRALIA: Jessica Mauboy - We Got Love (212 pkt.)
05. Dania DANIA: Rasmussen - Higher Ground (204 pkt.)
06. Ukraina UKRAINA: Mélovin - Under The Ladder (179 pkt.)
07. Holandia HOLANDIA: Waylon - Outlaw in 'Em (174 pkt.)
08. Słowenia SŁOWENIA: Lea Sirk - Hvala, ne! (132 pkt.)
09. Serbia SERBIA: Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (117 pkt.)
10. Węgry WĘGRY: AWS - Viszlát nyár (111 pkt.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. Rumunia RUMUNIA: The Humans - Goodbye (107 pkt.)
12. Łotwa ŁOTWA: Laura Rizzotto - Funny Girl (106 pkt.)
13. Malta MALTA: Christabelle - Taboo (101 pkt.)
14. Polska POLSKA: Gromee & Lukas Meijer - Light Me Up (81 pkt.)
15. Rosja ROSJA: Julia Samoylova - I Won't Break (65 pkt.)
17. Czarnogóra CZARNOGÓRA: Vanja Radovanović - Inje (40 pkt.)
18. San Marino SAN MARINO: Jessika & Jenifer Brening - Who We Are (28 pkt.)
19. Gruzja GRUZJA: Iriao - For You (24 pkt.)
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 19

http://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy) Empty Re: ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy)

Pisanie by Hipolit on Nie Sie 19, 2018 4:17 pm

Najlepszy zwycięzca Eurowizji w historii <3 <3 <3 <3 <3

_________________
ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy) Beztytuu_by_fiffanseba7211-dbhaji7

Już w 2019r. wybory parlamentarne! Nie zapomnij zagłosować na Proczadzikowość Polską!
Very Happy

Oficjalna strona partii (kliknij tutaj)

ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy) Azerbejdzan_4_by_sebolaaa_by_fiffanseba7211-dbrsgj7

Hipolit

Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach