Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

+4
iKacperPL
Drover
KarolStark
Comet2500
8 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Sob Maj 11, 2019 10:15 am

Biodr napisał:
Hyacinthus napisał:


Biodro napisał:Wg mnie jest używana w specjalnych okazjach jak na przykład gdy w takiej edycji jak ta, dwie piosenki z wcześniej wystawionych przekroczą 200 000 wyświetleń. Nie ma na to nikt wpływu więc, taka Dzika Karta się należy.
Czemu akurat dwie? Skąd taka liczba? Bo jest fajna? Gdzie rzetelne argumenty?
Co to w ogóle są za wymysły rodem z jakichś podrzędnych konkursów zakażonych syfilisem, hcv i innym syfem, od którego odpada prącie, a poonia staje się niezdatną do uprawy, bo nie mięknie, gdy trzeba. Kochana, to jest rzetelny konkurs, który posiada regulamin i jego należy tutaj przestrzegać. Żadnych ustępstw i jakiejś samowolki.

2 nie jest przypadkową liczbą dlatego bo za usunięcie drugiej wystawionej piosenki jest dyskwalifikacja z danej edycji. Wiązałoby się to z tym, ze żadna z 2 piosenek złamała regulamin mając wyświetlania przy klipie 200 000+.Co może się zdarzyć przy edycji tak nieprzewidywalnej jak ta.  Dobrze wiemy, że nie mamy na to wpływu. Oczywiście mówię o abstrakcyjnej sytuacji która może mieć miejsce. Dlatego też wspomniana wyżej "dzika karta" mogła by dać szansę na wzięcie udziału w tym konkursie i braku późniejszych konsekwencji.

Pomijając fakt, że takowa nie istnieje


Dzięki Turcja, że tak chętnie mi pomagasz. Doceniam to, naprawdę. Ale nic nie poradzisz, bo wiadomo jak to jest... z biurokracją się nie wygra. Dla mnie to już może być osiągnięcie, że ktoś w ogóle chciał mi dać "dziką kartę". Poza tym do jutra trzeba oddać głosy a prawdopodobnie część userów już to zrobiła, więc nie ma się już o co bić.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Sob Maj 11, 2019 11:46 am

Comet2500 napisał:

Dzięki Turcja, że tak chętnie mi pomagasz. Doceniam to, naprawdę. Ale nic nie poradzisz, bo wiadomo jak to jest... z biurokracją się nie wygra. Dla mnie to już może być osiągnięcie, że ktoś w ogóle chciał mi dać "dziką kartę". Poza tym do jutra trzeba oddać głosy a prawdopodobnie część userów już to zrobiła, więc nie ma się już o co bić.

Tu nie chodzi o obronę. Po prostu chciałem wyklarować jedną rzecz która została źle zrozumiana. Nie chodzi o to, że z biurokracją się nie wygra... Chodzi o to, że przed złożeniem zgłoszenia należy przeczytać co tam jest napisane i jakie piosenki nie łamią regulaminu danej edycji. Twoja złamała... No cóż... Zaszkodziłeś sam sobie. A wyżej wspomnianej "dzikiej karty" po prostu nie ma. Po za tym, jak sam napisałeś na samym początku, tamta piosenka nie miała dużego wzrostu, ale fakty przemawiają, że 200 000 zostało wbite na dzień kiedy zbierane były zgłoszenia.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Hyacinthus Sob Maj 11, 2019 1:22 pm

Kometa2ipółthousand napisał:Bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Czy Ty jesteś normalna? Zawracasz komuś poonię swoimi dylematami męczącymi Twoje nieliczne i bardzo płaskie zwoje mózgowe, a sama nie masz ani krztyny szacunku do czyjejś wypowiedzi i piszesz coś takiego? Jakieś dźwięki mlaskania dzieci z przedszkola, gdy akurat poszły się bawić do piaskownicy i pałaszowały tam psie ekskrementy. Niepojęte. Masz czelność obrażać organizatora i inne ważne tutaj osoby oczekując jakiejś odpowiedzi, a Twoje jedyne argumenty, to bełkot pozbawiony treści. Jest to jawny scandal. W przeszłości za coś takiego przypalano okolicę analną żarzącym się metalem, a wtedy kończył się szał ciał i dawanie doopy na prawo i lewo. Ogarnij się dziewczyno, bo zaraz nabawisz się ostrego zapalenia łechtaczki.

Kometa2ipółthousand napisał:A może zajmij się czymś innym np. znajdź mi ukryty przekaz w herbie Chicago Bulls
Kochana koleżanko, to nie jest herb, tylko logo. Radzę sprawdzić znaczenie tych dwóch słów, a wtedy może uda się dostrzec między nimi różnicę. W co jednak wątpię, bo nie wydajesz się posiadać na tyle rozbudowanych zdolności umysłowych.
Ale skoro już moja droga pytasz, to Ci odpowiem. Cóż ja na tym logo widzę? Czerwonego ze złości byka, który jest wkoorwiony, bo zobaczył Twoje wypowiedzi i nie jest w stanie pojąć, jak można prowadzić takie dramy, od których poonia pleśnieje i sączy nieprzyjemnymi upławami o zapachu nieświeżej ryby typu śledź.

Biodr napisał:2 nie jest przypadkową liczbą dlatego bo za usunięcie drugiej wystawionej piosenki jest dyskwalifikacja z danej edycji. Wiązałoby się to z tym, ze żadna z 2 piosenek złamała regulamin mając wyświetlania przy klipie 200 000+. Co może się zdarzyć przy edycji tak nieprzewidywalnej jak ta.  Dobrze wiemy, że nie mamy na to wpływu. Oczywiście mówię o abstrakcyjnej sytuacji która może mieć miejsce. Dlatego też wspomniana wyżej "dzika karta" mogła by dać szansę na wzięcie udziału w tym konkursie i braku późniejszych konsekwencji.
Teraz rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Niemniej, jeśli jakiś klip jest w stanie przekroczyć 200 tysięcy wyświetleń, nieważne w jakim okresie czasu, to wcale taki niekomercyjny nie jest, a to jest przecież zamysłem tej edycji, poznanie mało znanego. Poza tym na świecie jest tyle piosenek, które pewnie nigdy nie osiągną takiej ilości wyświetleń, że przyznawanie wstępu do edycji czemuś, co nie spełnia jej zasad, nie ma żadnego sensu. Ogólnie rzecz biorąc, to muszę przyznać, że zyskałeś moją sympatię, bo potrafisz coś napisać i prowadzić dyskusję. Zaimponowałeś mi, nie będę ukrywał.
Widzisz koleżanko Kometo? Kolega Biodr umie się kulturalnie i rzeczowo zachować, wyjaśnić co ma na myśli, zadbać o higienę wypowiedzi. Życzę, żebyś Ty umiała to chociaż w 1%, a wtedy świat stanie się piękniejszy.
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Sob Maj 11, 2019 2:43 pm

Hyacinthus napisał:
Kometa2ipółthousand napisał:Bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Czy Ty jesteś normalna? Zawracasz komuś poonię swoimi dylematami męczącymi Twoje nieliczne i bardzo płaskie zwoje mózgowe, a sama nie masz ani krztyny szacunku do czyjejś wypowiedzi i piszesz coś takiego? Jakieś dźwięki mlaskania dzieci z przedszkola, gdy akurat poszły się bawić do piaskownicy i pałaszowały tam psie ekskrementy. Niepojęte. Masz czelność obrażać organizatora i inne ważne tutaj osoby oczekując jakiejś odpowiedzi, a Twoje jedyne argumenty, to bełkot pozbawiony treści. Jest to jawny scandal. W przeszłości za coś takiego przypalano okolicę analną żarzącym się metalem, a wtedy kończył się szał ciał i dawanie doopy na prawo i lewo. Ogarnij się dziewczyno, bo zaraz nabawisz się ostrego zapalenia łechtaczki.

Kometa2ipółthousand napisał:A może zajmij się czymś innym np. znajdź mi ukryty przekaz w herbie Chicago Bulls
Kochana koleżanko, to nie jest herb, tylko logo. Radzę sprawdzić znaczenie tych dwóch słów, a wtedy może uda się dostrzec między nimi różnicę. W co jednak wątpię, bo nie wydajesz się posiadać na tyle rozbudowanych zdolności umysłowych.
Ale skoro już moja droga pytasz, to Ci odpowiem. Cóż ja na tym logo widzę? Czerwonego ze złości byka, który jest wkoorwiony, bo zobaczył Twoje wypowiedzi i nie jest w stanie pojąć, jak można prowadzić takie dramy, od których poonia pleśnieje i sączy nieprzyjemnymi upławami o zapachu nieświeżej ryby typu śledź.

Biodr napisał:2 nie jest przypadkową liczbą dlatego bo za usunięcie drugiej wystawionej piosenki jest dyskwalifikacja z danej edycji. Wiązałoby się to z tym, ze żadna z 2 piosenek złamała regulamin mając wyświetlania przy klipie 200 000+. Co może się zdarzyć przy edycji tak nieprzewidywalnej jak ta.  Dobrze wiemy, że nie mamy na to wpływu. Oczywiście mówię o abstrakcyjnej sytuacji która może mieć miejsce. Dlatego też wspomniana wyżej "dzika karta" mogła by dać szansę na wzięcie udziału w tym konkursie i braku późniejszych konsekwencji.
Teraz rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Niemniej, jeśli jakiś klip jest w stanie przekroczyć 200 tysięcy wyświetleń, nieważne w jakim okresie czasu, to wcale taki niekomercyjny nie jest, a to jest przecież zamysłem tej edycji, poznanie mało znanego. Poza tym na świecie jest tyle piosenek, które pewnie nigdy nie osiągną takiej ilości wyświetleń, że przyznawanie wstępu do edycji czemuś, co nie spełnia jej zasad, nie ma żadnego sensu. Ogólnie rzecz biorąc, to muszę przyznać, że zyskałeś moją sympatię, bo potrafisz coś napisać i prowadzić dyskusję. Zaimponowałeś mi, nie będę ukrywał.
Widzisz koleżanko Kometo? Kolega Biodr umie się kulturalnie i rzeczowo zachować, wyjaśnić co ma na myśli, zadbać o higienę wypowiedzi. Życzę, żebyś Ty umiała to chociaż w 1%, a wtedy świat stanie się piękniejszy.

A czy Twoim największym problem w życiu jest jakiś ciul z internetu, który marudzi że nie chcą przyjąć jego piosenki? Nie masz już nic innego do roboty? Np. malować, gotować albo uprawiać jakiś sport?
Zauważ też, że ja już zmieniłem piosenkę na inną a jeśli chodzi wątek "dzikiej karty" może i byłem kluczowym katalizatorem tego konfliktu, ale nie do końca też ja byłem prowokatorem. Faktem jest, że zgłosiłem na początku nieregulaminową piosenkę... trudno zdarza się, nie pierwszy raz, nie ostatni... a i też warto wymienić kwestię, że to NIE JA jako pierwszy zasugerowałem pomysł z "Dziką Kartą", zobacz wyżej kto pierwszy wspomniał o dzikiej karcie dla mnie. - Oczywiście ja tu też teraz nie zwalam na niego winy, ale jak już ktoś coś takiego zasugerował to czemu miałbym mówić, że "Nie chcę Dzikiej Karty"
(PS. Też nie znoszę dzikich kart, bo pamiętam jak kiedyś w półfinale turnieju tenisowego tenisa z kursem 1.25 ugrał 1 gema przez cały mecz z tenisistą co dostał dziką kartę a wyniki 2 setów to 6:1 i 6:0)
Wspomnę też, że ja tu nikogo nie obrażam. Zauważ, że kiedy pisałem... przepraszam pisałam "pozbawiasz mnie szans na dobry wynik" - było pisane w sposób sarkastyczny. W końcu emotka z uśmiechem powinna sugerować, że tak jest.

Jeszcze jakieś zazielenia? Czy może mi opowiesz jeszcze o jakiś swoich fetyszach?
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Wasil2 Sob Maj 11, 2019 9:09 pm

Hyacinthus napisał:
Ale skoro już moja droga pytasz, to Ci odpowiem. Cóż ja na tym logo widzę? Czerwonego ze złości byka, który jest wkoorwiony, bo zobaczył Twoje wypowiedzi i nie jest w stanie pojąć, jak można prowadzić takie dramy, od których poonia pleśnieje i sączy nieprzyjemnymi upławami o zapachu nieświeżej ryby typu śledź.

Haha kochana dojebałaś Smile

Comet2500 napisał:Czy Ty właśnie masz świadomość, że właśnie pozbawiłeś mnie szans na dobry wynik.

gościu ty się sam pozbawiasz szansy na dobry wynik z każdym gównem które tu wysrywasz XD
Wasil2
Wasil2

Posts : 92
Join date : 11/11/2017
Age : 23
Location : Warszawa

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Sob Maj 11, 2019 10:00 pm

Wasil2 napisał:
Hyacinthus napisał:
Ale skoro już moja droga pytasz, to Ci odpowiem. Cóż ja na tym logo widzę? Czerwonego ze złości byka, który jest wkoorwiony, bo zobaczył Twoje wypowiedzi i nie jest w stanie pojąć, jak można prowadzić takie dramy, od których poonia pleśnieje i sączy nieprzyjemnymi upławami o zapachu nieświeżej ryby typu śledź.

Haha kochana dojebałaś Smile

13 miejsce w konferencji wschodniej xD

Comet2500 napisał:Czy Ty właśnie masz świadomość, że właśnie pozbawiłeś mnie szans na dobry wynik.

gościu ty się sam pozbawiasz szansy na dobry wynik z każdym gównem które tu wysrywasz XD


Czy Ty też gościu nie skumałeś, że to był sarkazm? Po za tym już wiele razy mówiłem, że mi to obojętne które miejsce zajmę.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Hyacinthus Nie Maj 12, 2019 4:57 pm

Kometa2ipółthousand napisał:A czy Twoim największym problem w życiu jest jakiś ciul z internetu, który marudzi że nie chcą przyjąć jego piosenki? Nie masz już nic innego do roboty? Np. malować, gotować albo uprawiać jakiś sport?
Nie „ciulu”, nie jesteś moim największym problemem w życiu, bo gdyby tak było, to odpowiadałbym Ci częściej, a robię to rzadko. A to, że w ogóle Ci odpowiadam wynika z tego, że chcę bronić tego konkursu, który ma już swoja renomę i jest prowadzony przez naprawdę świetne osoby oraz ma wielu bosskich uczestników, więc nie mogę pozwolić, żeby ktoś taki jak Ty im pyskował i wszystko zasmradzał.

Kometa2ipółthousand napisał:(…) a i też warto wymienić kwestię, że to NIE JA jako pierwszy zasugerowałem pomysł z "Dziką Kartą", zobacz wyżej kto pierwszy wspomniał o dzikiej karcie dla mnie. - Oczywiście ja tu też teraz nie zwalam na niego winy, ale jak już ktoś coś takiego zasugerował to czemu miałbym mówić, że "Nie chcę Dzikiej Karty".
To jest już szczyt. Ktoś chciał być dla Ciebie miły, a Ty teraz się na to powołujesz, jako podstawę do swoich roszczeń. Jest to niepoważne i nie powinieneś tego nadużywać, bo przez Twoje reakcje i dmuchanie tej sprawy niczym sunia podczas blowjob, czyli „dmuchającej pracy”, nikt więcej nie będzie sobie żartował o przyznaniu Ci dzikiej karty. Zrażasz do siebie ludzi, którzy nawet chcieli być Ci przychylni. Jest to dramat.

Kometa2ipółthousand napisał:(PS. Też nie znoszę dzikich kart, bo pamiętam jak kiedyś w półfinale turnieju tenisowego tenisa z kursem 1.25 ugrał 1 gema przez cały mecz z tenisistą co dostał dziką kartę a wyniki 2 setów to 6:1 i 6:0)
Wynika z tego jednoznacznie, że dostał ją zasłużenie. Dla takich właśnie jednostek przyznaje się dzikie karty, a nie dla smrodów.

Kometa2ipółthousand napisał:Jeszcze jakieś zazielenia? Czy może mi opowiesz jeszcze o jakiś swoich fetyszach?
Kometa2ipółthousand napisał:(…) Po za tym już wiele razy mówiłem, że mi to obojętne które miejsce zajmę.
Kochana, nie „o jakiś”, tylko „o jakichś”! Nie „po za tym”, tylko „poza tym”! Mało, że masz duże problemy w ogóle ze sobą, ze swoją poonią i jej czytością, to jeszcze po raz kolejny prezentujesz mi tutaj wstrętne błędy ortograficzne, od których naprawdę chce mi się ostro wymiotować, a mój brzuszek ma już dość, bo już opróżnia się vomitująco po każdym Twoim prowymiotnym poście. Już nie wspominam o oczach, które potwornie cierpią i muszę je przemywać, a już nawet płyn do irygacji pochwy mi w tym nie pomaga. Cierpię katuszę...

Wasil2 napisał:Haha kochana dojebałaś Smile
Buziaki kochana :* :* :*
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Nie Maj 12, 2019 5:04 pm

Zamknijmy już tę dyskusję proszę. Bo może polecieć o wiele słów za dużo, których będziemy potem żałować. Co się stało, to się stało. "Dzikiej Karty" nie otrzyma nikt nigdy a tym bardziej nie przez głupotę np. jakiej w tej edycji dokonała Kometa dwaipółtysiąca. Dyskusję uważam za zamkniętą, apeluje także do pani Hiacynt (tak domyśliłem się, ze chodzi o kwiatka) o nie ciągnięcie dyskusji z panem Kometą, bo to już się robi nudne. On ma swoje racje których nie przeforsujesz w żaden sposób.

Ała... Poczułem się jak jakiś administrator / moderator rozmowy... To boli...

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Hyacinthus Nie Maj 12, 2019 5:06 pm

Biodr napisał:"Dzikiej Karty" nie otrzyma nikt nigdy a tym bardziej nie przez głupotę np. jakiej w tej edycji dokonała Kometa dwaipółtysiąca. Dyskusję uważam za zamkniętą, apeluje także do pani Hiacynt (tak domyśliłem się, ze chodzi o kwiatka) o nie ciągnięcie dyskusji z panem Kometą, bo to już się robi nudne. On ma swoje racje których nie przeforsujesz w żaden sposób.
Jaaaas kochana, zrobię to dla Ciebie kckckc :* :* :*
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  - Page 2 Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach