Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WĘGRY: Kylie Minogue&Nick Cave - Where The Wild Roses Grow + Plebiscyt

2 posters

Go down

WĘGRY: Kylie Minogue&Nick Cave - Where The Wild Roses Grow + Plebiscyt Empty WĘGRY: Kylie Minogue&Nick Cave - Where The Wild Roses Grow + Plebiscyt

Pisanie by iKacperPL Pon Lut 19, 2018 3:16 pm

Węgry Węgry w swoim debiucie wystawiają duet! Węgry  Nick Cave i Kylie Minogue w pięknej piosence Where The Wild Roses Grow

Recap: 1:34-2:04
MIŁEGO SŁUCHANIA!
_____________________________________________________________________________________________________________
Gruzja W tym miejscu zaczyna się plebiscyt na najlepszego reprezentanta Gruzji od 11 do 20 edycji EuropaSongContest!
Gruzja nieprzerwanie uczestniczy w konkursie od 11. edycji.
Zaczynamy! Gruzja
_____________________________________________________________________________________________________________
11 edycja WAKACYJNA Celeste Buckingham - RUN RUN RUN
W nowym państwie otworzyłem całą serię słowacką wokalistką Celeste. Utwór porwał mnie w tamtym czasie i zajął bardzo zacne 9. miejsce!

__________________________________________________________________________________________________________
12 edycja KRAJOWA Nina Sublatti - Dark Desire
Poprzedni dobry wynik dodał animuszu i postanowiłem wystawić moją ulubioną artystkę eurowizyjną. Nie pojawiła się więcej razy w barwach, ponieważ chciałem zachować różnorodność reprezentantów. Kolejne 9 miejsce.

___________________________________________________________________________________________________________
13 edycja FILMOWA Limahl - Never Ending Story
Celem wystawienia tego utworu było przypomnienie o bardzo, moim zdaniem, dobrym filmie, jakim jest "Niekończąca się opowieść". Jako ciekawostkę podam, że to była edycja z najmniejszym możliwym moim wkładem. Post wstawił Karol, a oceniał piosenki mój były chłopak Razz. Generalnie utwór uzyskał najmniejszą liczbę punktów, ale 5 państw nie oddało głosu i znalazł się na 14 miejscu w finale.

____________________________________________________________________________________________________________
14 edycja REGIONALNA The Mins - My Lover Is A Killer
W tamtym czasie miałem bardzo dużą fazę na ten zespół i wiele gruzińskich piosenek pokochałem. Zakończył na miejscu 14, będąc przedostatnim miejscu.

__________________________________________________________________________________________________________
15 edycja MĘSKI WOKAL Irakli Nozadze - მაპატიე შეცდომები
Jest to najgorszy wynik Gruzji na konkursie 19 miejsce (ostatnie) z 16 punktami. Czy słusznie? Oceńcie sami.

___________________________________________________________________________________________________________
16 edycja EUROWIZYJNA Eldrine - One More Day
No tutaj przybyło wielu nowych użytkowników i wiele utworów, bardzo dobrych zresztą, zostało zajętych. Wybrałem to tak w sumie bez jakiejkolwiek nadziei na wysokie miejsce. Prawdą jest, że wysokie nie było, ale też nie bottom 5, i tak pokochałem Eldrine, gdzie chciałem w przyszłych edycjach ich inną piosenką zarzucić, ale wypadły inne rzeczy.

___________________________________________________________________________________________________________
17 edycja LATA 90. Eric Clapton - Tears In Heaven
Tutaj przypadło jedno z największych moich rozczarowań na tym konkursie. Kurcze 17. miejsce z 43 punktami. Przyznam, że liczyłem na więcej. No ale cóż, idźmy dalej!

___________________________________________________________________________________________________________
18 edycja PRESELEKCYJNA Andreas Kümmert - Heart of Stone
W tym przypadku o tyle się cieszę, że wyszedłem z półfinału, lecz wynik finałowy, czyli 20 miejsce z 20 punktami jest kolejnym moim rozczarowaniem.

____________________________________________________________________________________________________________
19 edycja KRAJOWA Rati Durglishvili - Crazy
Pierwsze podium! Jako użytkownik i dla Gruzji! Piosenka jest rewelacyjna i jestem szczęśliwy, że została doceniona. Zajął on 3. miejsce!

_____________________________________________________________________________________________________________
20 edycja REGIONALNA Sofia Nizharadze - Mapatie
Kolejne wysokie miejsce! Tym razem 4. miejsce Sofia wywalczyła i do następnej serii wkroczył ze wspaniałą werwą. Oceńcie sami!

_____________________________________________________________________________________________________________
21 edycja OGÓLNOŚWIATOWA Justyna Steczkowska - Wracam do domu
Och! A tak liczyłem na zwycięstwo tutaj, ale Justyna i tak spisała się rewelacyjnie, 2 miejsce. To jedna z moich ulubionych piosenek ever i na pewno jedna z ulubionych artystek. Czy zasługiwała na zwycięstwo? Pokażcie w punktach!

_____________________________________________________________________________________________________________
22 edycja AZJATYCKA Keti Kvitsaridze - Cherries
Tutaj postawiłem na joke entry. Bardzo wesoła i sympatyczna kompozycja, lecz zajęła przedostatnie miejsce, czyli 17. z 31 punktami!

_____________________________________________________________________________________________________________
23 edycja KRAJOWA Elene Mikiashvili - Fighter
Kolejne z moich małych rozczarowań. Elene z jej utworem nie zostały ciepło przyjęte, jak podejrzewałem, że mogłyby być. Zakończyły na 15 miejscu z 38 punktami.

_____________________________________________________________________________________________________________
24 edycja REGIONALNA Nino Basharuli - Lileo
Utwór, który ma bardzo fajny klimat, jest po gruzińsku i ma taką etniczną nutkę, tutaj nie liczyłem na cuda i wynik to też odzwierciedla: 16 miejsce 36 punktów.

_____________________________________________________________________________________________________________
25 edycja Z PAŃSTW SĄSIADÓW Sabina Babayeva - Can
Przyznam, że tutaj nie szukałem daleko, wybrałem cokolwiek, bo nie chciało mi się dalej szukać. Skończyła na 14 miejscu z 40 punktami.

_____________________________________________________________________________________________________________
26 edycja LATA'00 Amy Winehouse - Back to Black
Kolejna moja ukochana artystka, z ukochanym utworem. Po paśmie wyników słabych, nadszedł nieco lepszy 6 miejsce! W końcu top 10 po 5 edycjach.

_____________________________________________________________________________________________________________
27 edycja KRAJOWA Rati Durglishvili - Paper Boat
I tutaj mój plan różnorodności się posypał, bo wystawiłem tego samego artystę po raz drugi. Ciekawostka: To był jedyny mężczyzna w tej serii reprezentujący Gruzję! 16 miejsce 34 punkty.

_____________________________________________________________________________________________________________
28 edycja REGIONALNA Sabina Chantouria - Stranger
Tutaj kolega Michał pomógł mi wybrać piosenkę, drugą opcją była Maliibu "This Is Who I Am", lecz on wybrał to i  skończyłem na 12 miejscu.

_____________________________________________________________________________________________________________
29 edycja COVEROWA Miley Cyrus - Jolene
Nadeszła ta wiekopomna chwila! Pierwsze i jak na razie jedyne zwycięstwo Gruzji, szczerze to tutaj miałem największe nadzieje, że się uda i się udało i tak pierwszy raz EuropaSongContest zawitała w Tbilisi. Teraz pytanie, czy faktycznie to jest najlepsze gruzińskie entry, czy może jednak coś przebiło Jolene i było underrated? Piszcie swoje topki!

_____________________________________________________________________________________________________________
30 edycja Jessie J - Who you are
Wystawiłem piosenkę, która działa tak, że przypominam sobie, o tym kim jestem i daje mi dużo siły do działania. Również jeden z moich ukochanych utworów. 14 miejsce 46 punktów.


Proszę piszcie tutaj wasze top 10 najlepszych gruzińskich entry (w skali eurowizyjnej, czyli 12 pkt - najlepszy, 10 pkt, 8 pkt., itd.)
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WĘGRY: Kylie Minogue&Nick Cave - Where The Wild Roses Grow + Plebiscyt Empty Re: WĘGRY: Kylie Minogue&Nick Cave - Where The Wild Roses Grow + Plebiscyt

Pisanie by KarolStark Sob Mar 03, 2018 1:59 pm

12 - Justyna Steczkowska - Wracam do domu
10 - Miley Cyrus - Jolene
08 - Rati Durglishvili - Crazy

07 - Eldrine - One More Day
06 - Sabina Chantouria - Stranger
05 - Amy Winehouse - Back to Black
04 - Sabina Babayeva - Can
03 - Irakli Nozadze - მაპატიე შეცდომები
02 - Elene Mikiashvili - Fighter
01 -Celeste Buckingham - RUN RUN RUN
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach