Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

4 posters

Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Batiooo Nie Kwi 29, 2018 11:47 pm

Batiooo
Batiooo

Posts : 104
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by KarolStark Pon Kwi 30, 2018 10:05 am

Do zmiany
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Batiooo Pon Kwi 30, 2018 10:44 am

KarolStark napisał:Do zmiany
Bo?
Batiooo
Batiooo

Posts : 104
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Blunsiofficial Pon Kwi 30, 2018 5:04 pm

Przepraszam bardzo, ale dlaczego niby nie można dodawać więcej piosenek od tego samego artysty. Było to wcześniej dozwolone i nie wydaje mi się, że jest limit wyznaczony gdzieś :/
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Kinovonist97 Wto Maj 01, 2018 11:20 am

Blunsiofficial napisał:Przepraszam bardzo, ale dlaczego niby nie można dodawać więcej piosenek od tego samego artysty. Było to wcześniej dozwolone i nie wydaje mi się, że jest limit wyznaczony gdzieś :/
Wzdaje mi sie, ze chodzi o punkt 3.4 w regulaminie

Kinovonist97

Posts : 144
Join date : 03/05/2017
Age : 26
Location : Cork, Ireland

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Blunsiofficial Wto Maj 01, 2018 12:39 pm

Kinovonist97 napisał:
Blunsiofficial napisał:Przepraszam bardzo, ale dlaczego niby nie można dodawać więcej piosenek od tego samego artysty. Było to wcześniej dozwolone i nie wydaje mi się, że jest limit wyznaczony gdzieś :/
Wzdaje mi sie, ze chodzi o punkt 3.4 w regulaminie

Nie, to nie to! W tym punkcie chodzi o ten sam utwór a nie wykonawce. Jakby ten punkt odnosił się do wykonawcy to połowa by tu była zdyskwalifikowana. Mi się takie wykluczanie nie podoba. Nie ma w regulaminie części o tym ile utworów od danego wykonawcy może być w edycji. Ale dobra, ja na tym nie cierpię. Po prostu jest to przykre.

Pozdrawiam Wink
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Batiooo Wto Maj 01, 2018 5:49 pm

Ja od siebie tylko dodam że czuję się oszukany i niesprawiedliwie potraktowany przez prowadzącego. W regulaminie nic nie pisze o tym ile razy w jednej edycji może zostać użyty jeden wokalista, a więc nie będę już brać udziału w konkursie gdzie sam organizator nie stosuje się do regulaminu. Wink Pewnie ten komentarz zostanie usunięty, ale napisałem po prostu prawdę. Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia w konkursie
Batiooo
Batiooo

Posts : 104
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova  Empty Re: DSQ - SZKOCJA: Allie X ft. VÉRITÉ – Casanova

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach