ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy)
2 posters
Strona 1 z 1
ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy)
Zwycięzcą 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie (Portugalia) po raz czwarty w historii show i dwadzieścia lat później po swoim ostatni zwycięstwie wygrał Izrael i reprezentująca go Netta z utworem Toy.
Wyniki finału:
01. IZRAEL: Netta - Toy (529 pkt.)
02. CYPR: Eleni Foureira - Fuego (436 pkt.)
03. AUSTRIA: Cesár Sampson - Nobody But You (342 pkt.)
04. NIEMCY: Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (340 pkt.)
05. WŁOCHY: Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente (308 pkt.)
06. CZECHY: Mikolas Josef - Lie To Me (281 pkt.)
07. SZWECJA: Benjamin Ingrosso - Dance You Off (274 pkt.)
08. ESTONIA: Elina Nechayeva - La Forza (245 pkt.)
09. DANIA: Rasmussen - Higher Ground (226 pkt.)
10. MOŁDAWIA: DoReDoS - My Lucky Day (209 pkt.)
11. ALBANIA: Eugent Bushpepa - Mall (184 pkt.)
12. LITWA: Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (181 pkt.)
13. FRANCJA: Madame Monsieur - Mercy (173 pkt.)
14. BUŁGARIA: Equinox - Bones (166 pkt.)
15. NORWEGIA: Alexander Rybak - That's How You Write a Song (144 pkt.)
16. IRLANDIA: Ryan O'Shaughnessy - Together (136 pkt.)
17. UKRAINA: Mélovin - Under The Ladder (130 pkt.)
18. HOLANDIA: Waylon - Outlaw in 'Em (121 pkt.)
19. SERBIA: Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (113 pkt.)
20. AUSTRALIA: Jessica Mauboy - We Got Love (99 pkt.)
21. WĘGRY: AWS - Viszlát nyár (93 pkt.)
22. SŁOWENIA: Lea Sirk - Hvala, ne! (64 pkt.)
23. HISZPANIA: Amaia & Alfred - Tu canción (61 pkt.)
24. WIELKA BRYTANIA: SuRie - Storm (48 pkt.)
25. FINLANDIA: Saara Aalto - Monsters (46 pkt.)
26. PORTUGALIA: Cláudia Pascoal - O jardim (39 pkt.)
I PÓŁFINAŁ:
01. IZRAEL: Netta - Toy (283 pkt.)
02. CYPR: Eleni Foureira - Fuego (262 pkt.)
03. CZECHY: Mikolas Josef - Lie To Me (232 pkt.)
04. AUSTRIA: Cesár Sampson - Nobody But You (231 pkt.)
05. ESTONIA: Elina Nechayeva - La Forza (201 pkt.)
06. IRLANDIA: Ryan O'Shaughnessy - Together (179 pkt.)
07. BUŁGARIA: Equinox - Bones (177 pkt.)
08. ALBANIA: Eugent Bushpepa - Mall (162 pkt.)
09. LITWA: Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (119 pkt.)
10. FINLANDIA: Saara Aalto - Monsters (108 pkt.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. AZERBEJDŻAN: Aisel - X My Heart (94 pkt.)
12. BELGIA: Sennek - Matter Of Time (91 pkt.)
13. SZWAJCARIA: ZiBBZ - Stones (86 pkt.)
14. GRECJA: Yianna Terzi - Oniro mou (81 pkt.)
15. ARMENIA: Sevak Khanagyan - Qami (79 pkt.)
16. BIAŁORUŚ: Alekseev - Forever (65 pkt.)
17. CHORWACJA: Franka - Crazy (63 pkt.)
18. MACEDONIA: Eye Cue - Lost and Found (24 pkt.)
19. ISLANDIA: Ari Ólafsson - Our Choice (15 pkt.)
II PÓŁFINAŁ:
01. NORWEGIA: Alexander Rybak - That's How You Write a Song (266 pkt.)
02. SZWECJA: Benjamin Ingrosso - Dance You Off (254 pkt.)
03. MOŁDAWIA: DoReDoS - My Lucky Day (235 pkt.)
04. AUSTRALIA: Jessica Mauboy - We Got Love (212 pkt.)
05. DANIA: Rasmussen - Higher Ground (204 pkt.)
06. UKRAINA: Mélovin - Under The Ladder (179 pkt.)
07. HOLANDIA: Waylon - Outlaw in 'Em (174 pkt.)
08. SŁOWENIA: Lea Sirk - Hvala, ne! (132 pkt.)
09. SERBIA: Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (117 pkt.)
10. WĘGRY: AWS - Viszlát nyár (111 pkt.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. RUMUNIA: The Humans - Goodbye (107 pkt.)
12. ŁOTWA: Laura Rizzotto - Funny Girl (106 pkt.)
13. MALTA: Christabelle - Taboo (101 pkt.)
14. POLSKA: Gromee & Lukas Meijer - Light Me Up (81 pkt.)
15. ROSJA: Julia Samoylova - I Won't Break (65 pkt.)
17. CZARNOGÓRA: Vanja Radovanović - Inje (40 pkt.)
18. SAN MARINO: Jessika & Jenifer Brening - Who We Are (28 pkt.)
19. GRUZJA: Iriao - For You (24 pkt.)
Wyniki finału:
01. IZRAEL: Netta - Toy (529 pkt.)
02. CYPR: Eleni Foureira - Fuego (436 pkt.)
03. AUSTRIA: Cesár Sampson - Nobody But You (342 pkt.)
04. NIEMCY: Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (340 pkt.)
05. WŁOCHY: Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente (308 pkt.)
06. CZECHY: Mikolas Josef - Lie To Me (281 pkt.)
07. SZWECJA: Benjamin Ingrosso - Dance You Off (274 pkt.)
08. ESTONIA: Elina Nechayeva - La Forza (245 pkt.)
09. DANIA: Rasmussen - Higher Ground (226 pkt.)
10. MOŁDAWIA: DoReDoS - My Lucky Day (209 pkt.)
11. ALBANIA: Eugent Bushpepa - Mall (184 pkt.)
12. LITWA: Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (181 pkt.)
13. FRANCJA: Madame Monsieur - Mercy (173 pkt.)
14. BUŁGARIA: Equinox - Bones (166 pkt.)
15. NORWEGIA: Alexander Rybak - That's How You Write a Song (144 pkt.)
16. IRLANDIA: Ryan O'Shaughnessy - Together (136 pkt.)
17. UKRAINA: Mélovin - Under The Ladder (130 pkt.)
18. HOLANDIA: Waylon - Outlaw in 'Em (121 pkt.)
19. SERBIA: Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (113 pkt.)
20. AUSTRALIA: Jessica Mauboy - We Got Love (99 pkt.)
21. WĘGRY: AWS - Viszlát nyár (93 pkt.)
22. SŁOWENIA: Lea Sirk - Hvala, ne! (64 pkt.)
23. HISZPANIA: Amaia & Alfred - Tu canción (61 pkt.)
24. WIELKA BRYTANIA: SuRie - Storm (48 pkt.)
25. FINLANDIA: Saara Aalto - Monsters (46 pkt.)
26. PORTUGALIA: Cláudia Pascoal - O jardim (39 pkt.)
I PÓŁFINAŁ:
01. IZRAEL: Netta - Toy (283 pkt.)
02. CYPR: Eleni Foureira - Fuego (262 pkt.)
03. CZECHY: Mikolas Josef - Lie To Me (232 pkt.)
04. AUSTRIA: Cesár Sampson - Nobody But You (231 pkt.)
05. ESTONIA: Elina Nechayeva - La Forza (201 pkt.)
06. IRLANDIA: Ryan O'Shaughnessy - Together (179 pkt.)
07. BUŁGARIA: Equinox - Bones (177 pkt.)
08. ALBANIA: Eugent Bushpepa - Mall (162 pkt.)
09. LITWA: Ieva Zasimauskaitė - When We're Old (119 pkt.)
10. FINLANDIA: Saara Aalto - Monsters (108 pkt.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. AZERBEJDŻAN: Aisel - X My Heart (94 pkt.)
12. BELGIA: Sennek - Matter Of Time (91 pkt.)
13. SZWAJCARIA: ZiBBZ - Stones (86 pkt.)
14. GRECJA: Yianna Terzi - Oniro mou (81 pkt.)
15. ARMENIA: Sevak Khanagyan - Qami (79 pkt.)
16. BIAŁORUŚ: Alekseev - Forever (65 pkt.)
17. CHORWACJA: Franka - Crazy (63 pkt.)
18. MACEDONIA: Eye Cue - Lost and Found (24 pkt.)
19. ISLANDIA: Ari Ólafsson - Our Choice (15 pkt.)
II PÓŁFINAŁ:
01. NORWEGIA: Alexander Rybak - That's How You Write a Song (266 pkt.)
02. SZWECJA: Benjamin Ingrosso - Dance You Off (254 pkt.)
03. MOŁDAWIA: DoReDoS - My Lucky Day (235 pkt.)
04. AUSTRALIA: Jessica Mauboy - We Got Love (212 pkt.)
05. DANIA: Rasmussen - Higher Ground (204 pkt.)
06. UKRAINA: Mélovin - Under The Ladder (179 pkt.)
07. HOLANDIA: Waylon - Outlaw in 'Em (174 pkt.)
08. SŁOWENIA: Lea Sirk - Hvala, ne! (132 pkt.)
09. SERBIA: Sanja Ilić & Balkanika - Nova Deca (117 pkt.)
10. WĘGRY: AWS - Viszlát nyár (111 pkt.)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. RUMUNIA: The Humans - Goodbye (107 pkt.)
12. ŁOTWA: Laura Rizzotto - Funny Girl (106 pkt.)
13. MALTA: Christabelle - Taboo (101 pkt.)
14. POLSKA: Gromee & Lukas Meijer - Light Me Up (81 pkt.)
15. ROSJA: Julia Samoylova - I Won't Break (65 pkt.)
17. CZARNOGÓRA: Vanja Radovanović - Inje (40 pkt.)
18. SAN MARINO: Jessika & Jenifer Brening - Who We Are (28 pkt.)
19. GRUZJA: Iriao - For You (24 pkt.)
Re: ZWYCIĘZCA: IZRAEL - Netta (Toy)
Najlepszy zwycięzca Eurowizji w historii <3 <3 <3 <3 <3
Hipolit- Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl
Similar topics
» IRLANDIA: Netta - Bassa Sababa
» ZWYCIĘZCA: PORTUGALIA - Salvador Sobral (Amar Pelos Dois)
» IZRAEL: Carakuklysisters - kinha
» IZRAEL: Margaret - Byle Jak
» IZRAEL: SEREBRO - Slomana
» ZWYCIĘZCA: PORTUGALIA - Salvador Sobral (Amar Pelos Dois)
» IZRAEL: Carakuklysisters - kinha
» IZRAEL: Margaret - Byle Jak
» IZRAEL: SEREBRO - Slomana
Strona 1 z 1
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach