Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

+4
Insiles
KarolStark
ununquadium
Comet2500
8 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 5:37 pm




Ostatnio zmieniony przez Comet2500 dnia Pon Sie 20, 2018 6:46 am, w całości zmieniany 2 razy
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by ununquadium Nie Sie 19, 2018 5:40 pm

XDDDDDDDD

ununquadium

Posts : 53
Join date : 10/06/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 5:43 pm

ununquadium napisał:XDDDDDDDD

Przynajmniej jestem kreatywny a nie, że w większości przypadków (z całym szacunkiem) ludzie dają przereklamowane piosenki.
PS. Swoją drogą kiedy ostatni raz (2 edycje temu) miałem tego samego artystę to zdobyłem aż 7 PKT!!! Przynajmniej nie idę na łatwiznę. Razz Jak z tą piosenką zdobędę więcej można mówić w kategorii małego cudu.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by KarolStark Nie Sie 19, 2018 5:55 pm

Z piosenkami tego pokroju nie widzę sukcesu :p
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 5:58 pm

KarolStark napisał:Z piosenkami tego pokroju nie widzę sukcesu :p

Cytując klasyka: "Pierwsi będą ostatni a ostatni pierwszymi". Smile

I tak prawie ciągle jestem na dnie (och... wielka niespodzianka).
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 6:03 pm

Comet2500 napisał:
KarolStark napisał:Z piosenkami tego pokroju nie widzę sukcesu :p

Cytując klasyka: "Pierwsi będą ostatni a ostatni pierwszymi". Smile

I tak prawie ciągle jestem na dnie (och... wielka niespodzianka).

Dla mnie sukcesem będzie jak on będzie miał więcej niż 7 pktów.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Insiles Nie Sie 19, 2018 7:03 pm

Trzeba było dać Wina Sędziego xD

Insiles

Posts : 227
Join date : 06/05/2017
Age : 20

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 8:06 pm

Insiles napisał:Trzeba było dać Wina Sędziego xD

Mogłem, ale Gra Transferowa mi się bardziej podoba. Mam nadzieję, że GT będzie miało więcej niż 7 pkt jak było przy "Nasz Mundial" 2 edycje temu.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by ununquadium Nie Sie 19, 2018 9:16 pm

Ej tak wgl, to czy ta piosenka aby na pewno może brać udział? Bo teraz zauważyłam, że to jest parodia (czyli mniej więcej też cover) piosenki "Plecak" Multiego

ununquadium

Posts : 53
Join date : 10/06/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 9:22 pm

ununquadium napisał:Ej tak wgl, to czy ta piosenka aby na pewno może brać udział? Bo teraz zauważyłam, że to jest parodia (czyli mniej więcej też cover) piosenki "Plecak" Multiego

Chyba może. Administracja widziała wszystkie dotychczas zgłoszone piosenki a nic o tym nie napisała a już w samym tytule filmu jest mowa, że to parodia, więc...
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by iKacperPL Nie Sie 19, 2018 10:30 pm

Do zmiany!
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Nie Sie 19, 2018 11:13 pm

iKacperPL napisał:Do zmiany!

A mogę zmienić kraj, zakładając 2 konto? Wink
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by iKacperPL Pon Sie 20, 2018 11:50 am

Comet2500 napisał:
iKacperPL napisał:Do zmiany!

A mogę zmienić kraj, zakładając 2 konto? Wink
Nie.
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Halyna Pon Sie 20, 2018 1:22 pm

Po co ten drugi utwór?

Halyna

Posts : 29
Join date : 19/05/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Pon Sie 20, 2018 3:07 pm

Halyna napisał:Po co ten drugi utwór?

O ile się nie mylę to są 2 te same utwory. Razz

Muzyka w dzisiejszych czasach to nie tylko sama muzyka, ale przede wszystkim marketing. Np. Belgia ma spoty pewnej partii politycznej, pewnie dlatego że tu może być taka grupa docelowa (czyli członkowie, sojusznicy lub zwolnicy w/w partii) i dzięki temu Belga może mieć nieco więcej głosów, nawet jeśli wystawi nieco słabszy utwór. Na to istnieje 50% szans.
Ale w przypadku "Snu o Warszawie" to jest on także hymnem Legii Warszawa a jako iż ta drużyna pochodzi z miasta mającego ponad 2,5 mln mieszkańców, więc liczę na to, że może znajdą się tu jacyś kibice Legii i dadzą mi dodatkowe punty. Choć mając ja mając Słowację a jak wiadomo mistrz Słowacji wyeliminował Legię z eliminacji Ligi Mistrzów to jednak trochę nie fortunie.  cii...oczywiście żartuje  Surprised

A po za tym to chyba NIE jest pierwszy przypadek w historii Europa Song Contest, że ktoś wystawia różne wersje/wydania czy jak to tam nazwać tego samego utworu.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by ununquadium Pon Sie 20, 2018 3:43 pm

Oo Czesiek, dobry wybór
Lubię Sen o Warszawie nawet bardziej od Dziwny Jest Ten Świat :3

ununquadium

Posts : 53
Join date : 10/06/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Hyacinthus Pon Sie 20, 2018 4:51 pm

Comet2500 napisał:Muzyka w dzisiejszych czasach to nie tylko sama muzyka, ale przede wszystkim marketing.
A zauważyłeś, że Czesław Niemen to nie dzisiejsze czasy? Wierz mi, że tak legendarne dzieło nie potrzebuje marketingu. Jeśli są tutaj jacyś kibice Legii, to chyba doskonale wiedzą jaki hymn ma ich drużyna i nie trzeba im o tym przypominać. Gorzej jak ktoś nie wie i co gorsza, taki fakt może obrzydzić mu utwór. silent
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Pon Sie 20, 2018 5:32 pm

Hyacinthus napisał:
Comet2500 napisał:Muzyka w dzisiejszych czasach to nie tylko sama muzyka, ale przede wszystkim marketing.
A zauważyłeś, że Czesław Niemen to nie dzisiejsze czasy? Wierz mi, że tak legendarne dzieło nie potrzebuje marketingu. Jeśli są tutaj jacyś kibice Legii, to chyba doskonale wiedzą jaki hymn ma ich drużyna i nie trzeba im o tym przypominać. Gorzej jak ktoś nie wie i co gorsza, taki fakt może obrzydzić mu utwór. silent

Przecież napisałem, że ja żartowałem z tym marketingiem oraz Legią Wink A sam Niemen "wystąpił już w 2. edycji ESC... ja wiem że mnie jeszcze wtedy nie było tu, ale nie wydaję mi żeby 2 edycja sięgała czasów życia Niemena.

I tak jeszcze uważam, że zawsze warto dodać coś więcej niż tylko 1 filmik (patrz na Albanię w poprzedniej edycji. Ja wiem że ja tutaj dodałem aż 2 filmiku bez żadnego opisu, ale no zawsze warto wymienić taką ciekawostkę, że utwór Niemena jest hymnem pewnego klubu... bo czemu nie?_

PS. Jak coś to ja jestem za Lechią Gdańsk
PS 2. Im więcej komentarzy, tym więcej wyświetleń.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Hyacinthus Pon Sie 20, 2018 6:51 pm

No mi się jednak wydaje, że żartujesz z ostatniego zdania tamtego akapitu, a nie z całości tej wypowiedzi.
   Po co mieszasz drugą edycję ESC z tym co napisałem? Przecież ja nie mam żadnych obiekcji do tego, że wystawiasz taki utwór, ale do podciągania "Snu o Warszawie" pod dzisiejszą muzykę.
   Doskonale wiem jak wyglądała Albania w poprzedniej edycji. Była to zupełnie przemyślana, zaplanowana koncepcja i porównywanie jej do tego, co Ty zrobiłeś jest troszkę niefortunne. Tym bardziej, że Ty dodałeś dwa identyczne filmiki.
   Bo czemu nie? Fajny argument, taki rzeczowy Very Happy
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Pon Sie 20, 2018 7:34 pm

Hyacinthus napisał:No mi się jednak wydaje, że żartujesz z ostatniego zdania tamtego akapitu, a nie z całości tej wypowiedzi.
   Po co mieszasz drugą edycję ESC z tym co napisałem? Przecież ja nie mam żadnych obiekcji do tego, że wystawiasz taki utwór, ale do podciągania "Snu o Warszawie" pod dzisiejszą muzykę.
   Doskonale wiem jak wyglądała Albania w poprzedniej edycji. Była to zupełnie przemyślana, zaplanowana koncepcja i porównywanie jej do tego, co Ty zrobiłeś jest troszkę niefortunne. Tym bardziej, że Ty dodałeś dwa identyczne filmiki.
   Bo czemu nie? Fajny argument, taki rzeczowy Very Happy

A w sumie o co my dyskutujemy tak w zasadzie? Są tu 2 filmiki: jeden przedstawia utwór Niemena, gdzie to On śpiewa a drugi filmik to utwór Niemena jako hymn Legii Warszawa. I na razie mam wrażenie, że całe wasze życie się odmieni, jeśli usunę jeden z tych dwóch utworów.

I też sumie nie musimy się martwić o cele marketingowe kogo kolwiek. My tu po prostu stawiamy piosenki i nie trzymamy co się dzieje za kulisami Wink


Jak pisałem wiadomość to zapomniałem jaki miałeś kraj Very Happy W sumie też nie widzę sensu, żeby rozpisywać o utworze/piosenkarzu podczas każdej edycji... znaczy jak ktoś chce to nie go opisuję, ale każda edycja jest ważna tylko 2 tygodnie.

No właśnie "bo czemu nie"? Jak to powiedział poeta: "mamy wolną wolę, więc róbta se co chceta". Wink
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Hyacinthus Pon Sie 20, 2018 8:48 pm

Comet2500 napisał:Są tu 2 filmiki: jeden przedstawia utwór Niemena, gdzie to On śpiewa a drugi filmik to utwór Niemena jako hymn Legii Warszawa.
Sprostuję: "Są tu 2 filmiki: pierwszy przedstawia utwór Niemena, gdzie to on śpiewa, a drugi filmik to utwór Niemena, gdzie to on śpiewa." Wink
To naprawdę cały czas jest to samo nagranie, tylko że jedno z nich ktoś dziwacznie nazwał. Wink
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Pon Sie 20, 2018 9:04 pm

Hyacinthus napisał:
Comet2500 napisał:Są tu 2 filmiki: jeden przedstawia utwór Niemena, gdzie to On śpiewa a drugi filmik to utwór Niemena jako hymn Legii Warszawa.
Sprostuję: "Są tu 2 filmiki: pierwszy przedstawia utwór Niemena, gdzie to on śpiewa, a drugi filmik to utwór Niemena, gdzie to on śpiewa." Wink
To naprawdę cały czas jest to samo nagranie, tylko że jedno z nich ktoś dziwacznie nazwał. Wink

Masz rację. Właśnie mamy odpowiedź na pytanie Haliny Razz

W każdym razie bardzo dziękuję za tak ciekawą dyskusję. Dzięki temu mam tyle wyświetleń xD
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Hipolit Pon Sie 20, 2018 10:06 pm

Comet2500 napisał:
Hyacinthus napisał:
Comet2500 napisał:Są tu 2 filmiki: jeden przedstawia utwór Niemena, gdzie to On śpiewa a drugi filmik to utwór Niemena jako hymn Legii Warszawa.
Sprostuję: "Są tu 2 filmiki: pierwszy przedstawia utwór Niemena, gdzie to on śpiewa, a drugi filmik to utwór Niemena, gdzie to on śpiewa." Wink
To naprawdę cały czas jest to samo nagranie, tylko że jedno z nich ktoś dziwacznie nazwał. Wink

Masz rację. Właśnie mamy odpowiedź na pytanie Haliny  Razz

W każdym razie bardzo dziękuję za tak ciekawą dyskusję. Dzięki temu mam tyle wyświetleń xD
Duża ilość wyświetleń nie ma żadnego wpływu na głosy Wink

Hipolit

Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Comet2500 Pon Sie 20, 2018 10:24 pm

Hipolit napisał:
Comet2500 napisał:
Hyacinthus napisał:
Comet2500 napisał:Są tu 2 filmiki: jeden przedstawia utwór Niemena, gdzie to On śpiewa a drugi filmik to utwór Niemena jako hymn Legii Warszawa.
Sprostuję: "Są tu 2 filmiki: pierwszy przedstawia utwór Niemena, gdzie to on śpiewa, a drugi filmik to utwór Niemena, gdzie to on śpiewa." Wink
To naprawdę cały czas jest to samo nagranie, tylko że jedno z nich ktoś dziwacznie nazwał. Wink

Masz rację. Właśnie mamy odpowiedź na pytanie Haliny  Razz

W każdym razie bardzo dziękuję za tak ciekawą dyskusję. Dzięki temu mam tyle wyświetleń xD
Duża ilość wyświetleń nie ma żadnego wpływu na głosy Wink

No i co z tego? To tylko zabawa  Very Happy

PS. Chętnie bym skomentował twój nowy odcinek na Fanowskiej, ale wiesz jaka sytuacja xD
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Hipolit Wto Sie 21, 2018 9:47 am

Comet2500 napisał:
Hipolit napisał:
Comet2500 napisał:
Hyacinthus napisał:
Comet2500 napisał:Są tu 2 filmiki: jeden przedstawia utwór Niemena, gdzie to On śpiewa a drugi filmik to utwór Niemena jako hymn Legii Warszawa.
Sprostuję: "Są tu 2 filmiki: pierwszy przedstawia utwór Niemena, gdzie to on śpiewa, a drugi filmik to utwór Niemena, gdzie to on śpiewa." Wink
To naprawdę cały czas jest to samo nagranie, tylko że jedno z nich ktoś dziwacznie nazwał. Wink

Masz rację. Właśnie mamy odpowiedź na pytanie Haliny  Razz

W każdym razie bardzo dziękuję za tak ciekawą dyskusję. Dzięki temu mam tyle wyświetleń xD
Duża ilość wyświetleń nie ma żadnego wpływu na głosy Wink

No i co z tego? To tylko zabawa  Very Happy

PS. Chętnie bym skomentował twój nowy odcinek na Fanowskiej, ale wiesz jaka sytuacja xD
To wpisz treść komentarza na np. tablicę na angielskim CS. Bana może i masz, ale na czytanie opowiadań on nie działa xD

Hipolit

Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl

Powrót do góry Go down

SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie Empty Re: SŁOWACJA: Czesław Niemen - Sen o Warszawie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach