Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWACJA: Gospel Joy - Hymn Warty Poznań

Go down

SŁOWACJA: Gospel Joy - Hymn Warty Poznań Empty SŁOWACJA: Gospel Joy - Hymn Warty Poznań

Pisanie by Comet2500 Nie Wrz 16, 2018 6:16 pm

Starałem się zdobyć najlepszy moim zdaniem hymn drużyny piłkarskiej a także znaleźć piosenkę, którą mało tu kto zna Razz

Zatem Warta Poznań to polska drużyna piłkarska założona w 1912 roku. Klub zdobył mistrzostwo Polski w 1929 oraz 1947 roku. Klub w przeszłości potykał się z problemami finansowymi a obecnie gra w Fortunie 1 Lidze (II poziom ligowy w Polsce).

W 2012 roku z okazji 100-lecia istnienia klubu poznański duet Gospel Joy stworzył Lip dub (jak ktoś nie wie co to jest: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lip_dub) upamiętniający wielką historię poznańskiego klubu.

A dlaczego wybrałem to? Jak już wspomniałem wyżej to starałem się znaleźć piosenkę, którą mało kto raczej tu zna. A ponad to chce pokazać wiernych kibiców Warty Poznań, którzy nie mają kompleksów mimo iż w Poznaniu jest o wiele bardziej utytułowany Lech Poznań.



A o to wspominany wyżej hymn w wersji lip dup z udziałem pani prezes klubu:

Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach