Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA)

2 posters

Go down

WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA) Empty WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA)

Pisanie by Crvo Nie Gru 09, 2018 5:37 pm

Crvo
Crvo

Posts : 205
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA)

Pisanie by Hyacinthus Nie Gru 16, 2018 6:53 pm

Nie myślałem, że ktoś jeszcze pamięta o Natalii ukrytej pod tym pseudonimem
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA)

Pisanie by Crvo Nie Gru 16, 2018 7:06 pm

Hyacinthus napisał:Nie myślałem, że ktoś jeszcze pamięta o Natalii ukrytej pod tym pseudonimem
pamietamy razem z adminka KarolStark sluchamy sobie Mirrors a mi osobiscie jej tworczosc z cruel youth nie podchodzi hahah Wink
Crvo
Crvo

Posts : 205
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA)

Pisanie by Hyacinthus Nie Gru 16, 2018 7:11 pm

Crvo napisał:pamietamy razem z adminka KarolStark sluchamy sobie Mirrors a mi osobiscie jej tworczosc z cruel youth nie podchodzi hahah Wink
Hihihi ja Kill My Boyfriend, bo jest so życiowe XD
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Natalia Kills - Saturday Night (REZYGNACJA)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach