Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are

4 posters

Go down

HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are Empty HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are

Pisanie by Hyacinthus Nie Lut 24, 2019 4:56 pm

Did you say television?

You will come (...)
CUM -  płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową podczas ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka.



Won't you take me there
Where the wild things are
We're growing everyday
Oh, we have come so far

Recap od 2:36

1:10 - Miejsca dla hejterek
2:04  - To ja, gdy obok są hejterki
3:03 - Pułapka na hejterki
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are Empty Re: HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are

Pisanie by igor888 Nie Lut 24, 2019 7:22 pm

Wokal ładny, chociaż dopiero od 2 minuty wprowadzona jest troszkę większa różnorodność muzyczna a szkoda.
Źle utworu nie oceniam , a jak wypadnie na tle reszty zobaczymy:) Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
igor888
igor888

Posts : 46
Join date : 25/01/2019

Powrót do góry Go down

HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are Empty Re: HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are

Pisanie by Liver Pon Lut 25, 2019 7:42 pm

Piosenka niestety mocno zwyczajna, w dodatku po angielsku. Szkoda, bo lubię Cię Razz

Sent from Topic'it App
Liver
Liver

Posts : 33
Join date : 27/01/2019
Age : 26

Powrót do góry Go down

HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are Empty Re: HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are

Pisanie by Drover Wto Lut 26, 2019 3:46 pm

Mnie się całkiem podoba. Za pierwszym przesłuchaniem nie byłem do końca przekonany, ale teraz uważam, że to ładna piosenka. Very Happy
Drover
Drover

Posts : 50
Join date : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are Empty Re: HOLANDIA: The Day - Where The Wild Things Are

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach