Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+6
Dawid
Hipolit
Drover
Sebek
Nie jestem Zdzisława
iKacperPL
10 posters

Go down

WYNIKI Empty WYNIKI

Pisanie by iKacperPL Nie Mar 17, 2019 5:55 pm

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/253056/esc-58
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1. Izrael IZRAEL: Yam Refaeli - Shehake'ev Yimtsa Lo Chaverim - 92 pkt. (Sebek)
2. Słowacja SŁOWACJA - Joanna Lacher - Czornomorec (Чорноморець) 82 pkt. (igor888)
3. Szwecja SZWECJA: iamamiwhoami - Hunting For Pearls - 82 pkt. (Nie jestem Zdzisława)
4. Irlandia IRLANDIA: Declan McKenna - Isombard - 75 pkt. (Crvo)
5. Luksemburg LUKSEMBURG: Christina Stürmer - Seite an Seite - 74 pkt. (Liver)
TABELKA
.
.
Izrael Izrael Gratulacje dla Izraela! Izrael Izrael
Proszę poinformować, czy Izrael podejmuje się organizacji. Jeśli tak, to w jakim mieście.Czekam do wtorku godz. 20:00!
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Nie jestem Zdzisława Nie Mar 17, 2019 5:58 pm

Yass dziękuję za ponownie miejsce na podium, kisses <33
Gratki dla Izraela! :*

Nie jestem Zdzisława

Posts : 12
Join date : 29/04/2018
Location : Dziubaj

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Sebek Nie Mar 17, 2019 5:59 pm

Dzia <333333 Izrael potwierdza organizację, konkurs odbędzie się w Tel Avivie.
Sebek
Sebek

Posts : 120
Join date : 11/02/2018

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Drover Nie Mar 17, 2019 6:03 pm

Z całym szacunkiem, ale brałem udział w wielu internetowych edycjach i ta miała jeden z najgorszych poziomów, a na dodatek tak słabe wyniki. Very Happy Jakoś chce mi się z tego śmiać. Chyba mamy bardzo różne gusta. Przynajmniej zycięzca i top5 nie są złe, za to znalazło się w top10 dużo koszmarków i piosenek rodem z wiejskiej potańcówki/nudnych ballad. Najbardziej zaskakuje tak niskie miejsce dla Armenii - znowu, ale tym razem piosenka była przyzwoita i powinna być dużo wyżej. Tak samo miejsca Hiszpanii i Norwegii to jakieś nieporozumienie. Albania powinna być w top10, świetna piosenka.

Dziękuję za wszystkie punkty oddane na "Cherry"! Fajnie, że niektórym się spodobało. 11 miejsce na 23 utwory nie jest takie złe. Gratuluję wszystkim osobom zadowolonym ze swojego wyniku oraz zwycięzcy i do zobaczenia w następnej edycji, oby trochę lepszej poziomem od tej. Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Drover dnia Nie Mar 17, 2019 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Drover
Drover

Posts : 50
Join date : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Hipolit Nie Mar 17, 2019 6:04 pm

Dzięki za wszystkie głosy i gratki dla Izraela Very Happy

Hipolit

Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Dawid Nie Mar 17, 2019 6:22 pm

okurwa 17 msc dla austria . jestescie dumni z sb?

Dawid

Posts : 52
Join date : 29/04/2017

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Blunsiofficial Nie Mar 17, 2019 6:24 pm

Drover napisał:Z całym szacunkiem, ale brałem udział w wielu internetowych edycjach i ta miała jeden z najgorszych poziomów, a na dodatek tak słabe wyniki. Very Happy Jakoś chce mi się z tego śmiać. Chyba mamy bardzo różne gusta. Przynajmniej zycięzca i top5 nie są złe, za to znalazło się w top10 dużo koszmarków i piosenek rodem z wiejskiej potańcówki/nudnych ballad. Najbardziej zaskakuje tak niskie miejsce dla Armenii - znowu, ale tym razem piosenka była przyzwoita i powinna być dużo wyżej. Tak samo miejsca Hiszpanii i Norwegii to jakieś nieporozumienie. Albania powinna być w top10, świetna piosenka.

Dziękuję za wszystkie punkty oddane na "Cherry"! Fajnie, że niektórym się spodobało. 11 miejsce na 23 utwory nie jest takie złe. Gratuluję wszystkim osobom zadowolonym ze swojego wyniku oraz zwycięzcy i do zobaczenia w następnej edycji, oby trochę lepszej poziomem od tej. Very Happy

Dziękuję, też myślę, że wystawiłem dobrą piosenkę, ale jak widać moje gusta, a innych uczestników się mijają, jak w tym memie co jeden samochód jedzie w jedną, a drugi skręca.
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by KarolStark Nie Mar 17, 2019 7:00 pm

Brawa dla Izraela, chociaż wolałbym zwycięstwo Słowacji (której gratuluje pierwszego podium) albo Szwecji.
Do zobaczenia w Izraelu!
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Liver Nie Mar 17, 2019 7:20 pm

Gratulacje dla Izraela. Nie osiągnęła tego co prawda "Kinha", jednak ta piosenka też zasłużyła, jedna z lepszych w tej edycji. Szkoda natomiast, że Niemcy oraz Turcja znacznie niżej, dwie fajne propozycje z narodowym brzmieniem.

Dzięki za punkty. Miejsce w sam raz i kolejny dobry wynik do skromnej historii Luksemburga Smile

Liver
Liver

Posts : 33
Join date : 27/01/2019
Age : 26

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Mar 17, 2019 7:37 pm

Liver napisał:Gratulacje dla Izraela. Nie osiągnęła tego co prawda "Kinha", jednak ta piosenka też zasłużyła, jedna z lepszych w tej edycji. Szkoda natomiast, że Niemcy oraz Turcja znacznie niżej, dwie fajne propozycje z narodowym brzmieniem.

Dzięki za punkty. Miejsce w sam raz i kolejny dobry wynik do skromnej historii Luksemburga Smile


Dziękuję za poparcie :3 <3

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Mar 17, 2019 7:38 pm

Wszystkim dziękuję za punkty, a szczególnie dziękuję za dwie 12 Smile
Jest mi bardzo miło :3

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by igor888 Pon Mar 18, 2019 8:19 pm

Bardzo dziękuję za głosy dla Słowacji. Jestem mile zaskoczony.
Zgadzam się z Drover , że Norwegii szkoda.
No ,ale o gustach się nie dyskutuje. Smile
Wszystkiego dobrego w następnej edycji Smile
igor888
igor888

Posts : 46
Join date : 25/01/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach