Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

+4
Drover
Nie jestem Zdzisława
Dawid
Comet2500
8 posters

Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Comet2500 Nie Mar 17, 2019 6:11 pm

Oryginał wraca na swoje miejsce:




Ostatnio zmieniony przez Comet2500 dnia Sob Mar 30, 2019 9:48 am, w całości zmieniany 4 razy
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Dawid Nie Mar 17, 2019 6:13 pm

dojebałeś z tą roksaną

Dawid

Posts : 52
Join date : 29/04/2017

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Nie jestem Zdzisława Nie Mar 17, 2019 6:14 pm

Nabrałam się, przyznaję

Nie jestem Zdzisława

Posts : 12
Join date : 29/04/2018
Location : Dziubaj

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Drover Nie Mar 17, 2019 6:15 pm

Niezły żart. Very Happy
Drover
Drover

Posts : 50
Join date : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Sebek Nie Mar 17, 2019 6:15 pm

roksana coal
Sebek
Sebek

Posts : 120
Join date : 11/02/2018

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by syguu Nie Mar 17, 2019 6:16 pm

xD
syguu
syguu

Posts : 147
Join date : 01/05/2017
Age : 24

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Dżesikaxx Nie Mar 17, 2019 6:18 pm

xDDDDDDDDD
Dżesikaxx
Dżesikaxx

Posts : 35
Join date : 23/01/2019

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Comet2500 Nie Mar 17, 2019 6:24 pm

Do wszystkich, którzy dali się nabrać oraz tych co się nie dali, ale weszli w tą piosenkę - żeby nie było to ja nie chce się tu naśmiewać z aktualnej zwycięzcy juniorskiej Eurowizji ani nie jestem kibicem drużyny siatkarskiej Jastrzębski Węgiel, gdzie kibice zazdroszczą że Roksana stała się "najpopularniejszym węglem w Polsce". Po prostu pomyślałem, że wchodzą w tą edycję i zobaczycie zwycięski utwór Roksany to zrobicie takie wielkie "WTF" i pierwsze myśl wtedy to idziecie mnie okrzyczeć w komentarzach. I wchodzie w utwór i tu widzicie co innego. Choć przyznam się, że początkowo planowałem dodać utwór Roksany i dopiero potem zmienić na utwór Cjalisa xD
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by KarolStark Nie Mar 17, 2019 6:26 pm

Comet2500 napisał:Do wszystkich, którzy dali się nabrać oraz tych co się nie dali, ale weszli w tą piosenkę - żeby nie było to ja nie chce się tu naśmiewać z aktualnej zwycięzcy juniorskiej Eurowizji ani nie jestem kibicem drużyny siatkarskiej Jastrzębski Węgiel, gdzie kibice zazdroszczą że Roksana stała się "najpopularniejszym węglem w Polsce". Po prostu pomyślałem, że wchodzą w tą edycję i zobaczycie zwycięski utwór Roksany to zrobicie takie wielkie "WTF" i pierwsze myśl wtedy to idziecie mnie okrzyczeć w komentarzach. I wchodzie w utwór i tu widzicie co innego. Choć przyznam się, że początkowo planowałem dodać utwór Roksany i dopiero potem zmienić na utwór Cjalisa xD

aha
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Comet2500 Nie Mar 17, 2019 6:33 pm

KarolStark napisał:
Comet2500 napisał:Do wszystkich, którzy dali się nabrać oraz tych co się nie dali, ale weszli w tą piosenkę - żeby nie było to ja nie chce się tu naśmiewać z aktualnej zwycięzcy juniorskiej Eurowizji ani nie jestem kibicem drużyny siatkarskiej Jastrzębski Węgiel, gdzie kibice zazdroszczą że Roksana stała się "najpopularniejszym węglem w Polsce". Po prostu pomyślałem, że wchodzą w tą edycję i zobaczycie zwycięski utwór Roksany to zrobicie takie wielkie "WTF" i pierwsze myśl wtedy to idziecie mnie okrzyczeć w komentarzach. I wchodzie w utwór i tu widzicie co innego. Choć przyznam się, że początkowo planowałem dodać utwór Roksany i dopiero potem zmienić na utwór Cjalisa xD

aha

Taki mały click-bejt Wink
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Comet2500 Nie Mar 17, 2019 9:50 pm

Drover napisał:Niezły żart. Very Happy

Dzięki
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Comet2500 Sob Mar 23, 2019 11:34 am

Czy tylko mi się wydaje, że kopia brzmi gorzej niż oryginał?
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni  Empty Re: CHORWACJA: Cjalis - Królowa Dzielni

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach