Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

+4
iKacperPL
Drover
KarolStark
Comet2500
8 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Nie Kwi 28, 2019 9:14 pm

No to druga próba Niemiec. Piosenka dodana 6 lat temu i ma 157 tys wyświetleń

Tym razem utwór opowiada o wychowanku Lecha Poznań - Bartoszu Bereszyńskim, który następnie potem w latach 2013-2017 był zawodnikiem Legii Warszawa. Aktualnie gra w barwach włoskiej Sampdorii Genua



Ostatnio zmieniony przez Comet2500 dnia Pon Kwi 29, 2019 7:09 pm, w całości zmieniany 2 razy
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Nie Kwi 28, 2019 10:12 pm

Wydaje mi się, że piosenka ma mieć 200 000 do niedzieli następnej Wink

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by KarolStark Nie Kwi 28, 2019 10:22 pm

Zasady mówią, że napisał:- Wystawiamy utwory, które mają mieć mniej niż 200 tysięcy wyświetleń na portalu youtube do zakończenia zbierania zgłoszeń, czyli do 05.05.2019 roku

do zmiany
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Nie Kwi 28, 2019 11:25 pm

KarolStark napisał:
Zasady mówią, że napisał:- Wystawiamy utwory, które mają mieć mniej niż 200 tysięcy wyświetleń na portalu youtube do zakończenia zbierania zgłoszeń, czyli do 05.05.2019 roku

do zmiany

Nie no spoko lepiej se iść na łatwiznę i brać piosenki z 2019 roku
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Drover Pon Kwi 29, 2019 12:41 am

Nie można załatwić jakiejś dzikiej karty dla Niemiec?
Drover
Drover

Posts : 50
Join date : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by iKacperPL Pon Kwi 29, 2019 3:12 pm

Jak jedna osoba by taką "kartę" dostała to należałoby dać każdemu coś takiego. Zasady są jasno określone i trzeba się ich trzymać. Do zmiany
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Pon Kwi 29, 2019 5:49 pm

Drover napisał:Nie można załatwić jakiejś dzikiej karty dla Niemiec?

Dzięki za wsparcie. Ale wiesz jak to jest. To jest w końcu Europa Song Contest a dzikie karty są przyznawane tylko... nie wiem... na czymś tak niepoważnym jak turnieje tenisowe, nawet na Wimbledonie albo nie wiem czymś takim jak liga koszykówki, gdzie np. w 2008 roku Polpharma Starogard Gdański czy tam dostała dziką kartę, mimo że na 24 mecze w sezonie przegrała 16.
Dzika karta jest nawet w czymś tak niepoważnym jak Euroliga (najpotężniejszej Ligi koszykarska Europy i 2 na świcie po NBA).
Gdzie jeszcze jest przyznawana Dzika Karta? Mistrzostwa świata w piłce ręczne! No tak! Przecież zobaczmy tak niepoważny turniej jak Mistrzostwa świata w piłce ręcznej. W końcu tak niepoważny, że dzikie karty dostają takie reprezentacje jak Japonia czy Korea, które wręcz na to zasłużyły sądząc jak dobrze grały na tych mistrzostwach:

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Rczna12

Ale Europa Song Contest to NIE SĄ Jakieś tam niepoważne rozgrywki sportowe, tylko to jest poważny konkurs w, którym wcale nie nikt nie bierze udziału dla zabawy i satysfakcji. O, nie! O, nie! My tu gramy przecież o poważne pieniądze oraz prawo wstępu do prestiżowych szkół muzycznych, więc nie ma się co dziwić, że tu wolno choćby w najmniejszym stopniu naginać zasady. Przecież gdyby organizatorzy na to by pozwolili to by ich czekały pozwy sądowe za naginanie zasad, gdzie nawet to sam problematyczny uczestnik nie prosi o dziką kartę, lecz prosi o to inny uczestnik. Wiesz jak to się mówi: "twarde prawo, ale prawo"

ALE DOBRA TERAZ NA POWAŻNIE: Też się trochę zawiodłem, bo myślałem że może wezmą to pod uwagę że piosenka ma 300 tys wyświetleń to fakt, ale jest też na yt od 10 lat, więc uzbieranie tych 200 tys wyświetleń zajęło zgłoszonej przez mnie piosence jakieś 5-6 lat? Przyznam też, że umknął mi punkt o tym że wyświetlenia są liczone do dnia zakończenia zgłaszania piosenek na tą edycję. Ale skoro tak sprawy wyglądają: to mówi się trudno. To tylko zabawa i nie będę płakał jak nie dopuszczą tej piosenki.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Pon Kwi 29, 2019 7:12 pm

Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Pon Kwi 29, 2019 7:34 pm

Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

Dzięki. Mam tylko nadzieję, że żaden podstępny drań nie wyprzedzi mnie do tego czasu i nie zgłosi tej mojej poprzedniej piosenki jako swoją.
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Blunsiofficial Pon Kwi 29, 2019 8:25 pm

Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

O ile kojarzę dobrze, regulamin mówi, że nie można wystawiać ponownie piosenek, które zostały odrzucone z jakiegoś powodu np. nie wpasowania w regulamin.
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Pon Kwi 29, 2019 10:03 pm

Blunsiofficial napisał:
Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

O ile kojarzę dobrze, regulamin mówi, że nie można wystawiać ponownie piosenek, które zostały odrzucone z jakiegoś powodu np. nie wpasowania w regulamin.

No bez jaj :V
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Blunsiofficial Pon Kwi 29, 2019 10:29 pm

Comet2500 napisał:
Blunsiofficial napisał:
Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

O ile kojarzę dobrze, regulamin mówi, że nie można wystawiać ponownie piosenek, które zostały odrzucone z jakiegoś powodu np. nie wpasowania w regulamin.

No bez jaj :V

Ale osobiście polecam zajrzeć do regulaminu. Osobiście uważam, że jeśli ten zapis istnieje, to powinien być usunięty. Aczkolwiek regulamin to regulamin i trzeba się do niego stosować.
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Pon Kwi 29, 2019 11:24 pm

Blunsiofficial napisał:
Comet2500 napisał:
Blunsiofficial napisał:
Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

O ile kojarzę dobrze, regulamin mówi, że nie można wystawiać ponownie piosenek, które zostały odrzucone z jakiegoś powodu np. nie wpasowania w regulamin.

No bez jaj :V

Ale osobiście polecam zajrzeć do regulaminu. Osobiście uważam, że jeśli ten zapis istnieje, to powinien być usunięty. Aczkolwiek regulamin to regulamin i trzeba się do niego stosować.

Ale regulamin można zmienić Wink Poza tym Mołdawia chyba nie ma możliwości cokolwiek rozkazywać Niemcom Wink ~ ale z tym to już żartuje
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Crvo Pon Kwi 29, 2019 11:30 pm

haha kometa sie zesrała i napaskudziła w galaktyce bounce
Crvo
Crvo

Posts : 205
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Wto Kwi 30, 2019 12:48 am

Comet2500 napisał:
Blunsiofficial napisał:
Comet2500 napisał:
Blunsiofficial napisał:
Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

O ile kojarzę dobrze, regulamin mówi, że nie można wystawiać ponownie piosenek, które zostały odrzucone z jakiegoś powodu np. nie wpasowania w regulamin.

No bez jaj :V

Ale osobiście polecam zajrzeć do regulaminu. Osobiście uważam, że jeśli ten zapis istnieje, to powinien być usunięty. Aczkolwiek regulamin to regulamin i trzeba się do niego stosować.

Ale regulamin można zmienić Wink Poza tym Mołdawia chyba nie ma możliwości cokolwiek rozkazywać Niemcom Wink ~ ale z tym to już żartuje


Możecie się śmiać, ale faktycznie, regulamin mówi, że jeśli jakaś piosenka byla zdyskwalifikowana, nie można jej użyć w innej edycji Very Happy

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Sro Maj 01, 2019 7:02 pm

Crvo napisał:haha kometa sie zesrała i napaskudziła w galaktyce bounce

Co prawda nie znam się tak dobrzej na czeskiej lidze hokeja, ale z tego co mi wiadomo to Kometa Brno chyba w półfinale tam grała... więc żeby zaraz mówić, że się zesrała? Rolling Eyes
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Sro Maj 01, 2019 7:11 pm

Biodr napisał:
Comet2500 napisał:
Blunsiofficial napisał:
Comet2500 napisał:
Blunsiofficial napisał:
Biodr napisał:Poprzednią piosenkę sobie zachowaj, może uda się w innej Edycji Wink Chyba, że regulamin mówi inaczej :/

O ile kojarzę dobrze, regulamin mówi, że nie można wystawiać ponownie piosenek, które zostały odrzucone z jakiegoś powodu np. nie wpasowania w regulamin.

No bez jaj :V

Ale osobiście polecam zajrzeć do regulaminu. Osobiście uważam, że jeśli ten zapis istnieje, to powinien być usunięty. Aczkolwiek regulamin to regulamin i trzeba się do niego stosować.

Ale regulamin można zmienić Wink Poza tym Mołdawia chyba nie ma możliwości cokolwiek rozkazywać Niemcom Wink ~ ale z tym to już żartuje


Możecie się śmiać, ale faktycznie, regulamin mówi, że jeśli jakaś piosenka byla zdyskwalifikowana, nie można jej użyć w innej edycji Very Happy

Ja to mam farta w życiu:
- zgłaszam piosenkę, że inni użytkownicy proszą o dziką kartę dla niej
- polecają mi, żebym ją użył w innej edycji
- regulamin tego zabrania
- może dzięki tej piosence bym wygrał... dobra w co ja wierzę? Może Top 10
Zarąbiście
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Czw Maj 09, 2019 7:35 pm

iKacperPL napisał:Jak jedna osoba by taką  "kartę" dostała to należałoby dać każdemu coś takiego. Zasady są jasno określone i trzeba się ich trzymać. Do zmiany

Właśnie natknęła mnie taka mała dygresja: Skoro dziką kartę należałoby dać każdemu to właściwie po co istnieje coś takiego jak "dzika karta". Czy wg. Was wypowiedź Kacpra ma sens? Razz
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Czw Maj 09, 2019 9:01 pm

Comet2500 napisał:
iKacperPL napisał:Jak jedna osoba by taką  "kartę" dostała to należałoby dać każdemu coś takiego. Zasady są jasno określone i trzeba się ich trzymać. Do zmiany

Właśnie natknęła mnie taka mała dygresja: Skoro dziką kartę należałoby dać każdemu to właściwie po co istnieje coś takiego jak "dzika karta". Czy wg. Was wypowiedź Kacpra ma sens? Razz

Wg mnie jest używana w specjalnych okazjach jak na przykład gdy w takiej edycji jak ta, dwie piosenki z wcześniej wystawionych przekroczą 200 000 wyświetleń. Nie ma na to nikt wpływu więc, taka Dzika Karta się należy.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by iKacperPL Czw Maj 09, 2019 9:17 pm

Comet2500 napisał:
iKacperPL napisał:Jak jedna osoba by taką  "kartę" dostała to należałoby dać każdemu coś takiego. Zasady są jasno określone i trzeba się ich trzymać. Do zmiany

Właśnie natknęła mnie taka mała dygresja: Skoro dziką kartę należałoby dać każdemu to właściwie po co istnieje coś takiego jak "dzika karta". Czy wg. Was wypowiedź Kacpra ma sens? Razz
A czy napisałem, że istnieje? Wink Napisałem, dlaczego czegoś takiego nie ma Wink Dziękuję i pozdrawiam.
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Czw Maj 09, 2019 9:49 pm

iKacperPL napisał:
Comet2500 napisał:
iKacperPL napisał:Jak jedna osoba by taką  "kartę" dostała to należałoby dać każdemu coś takiego. Zasady są jasno określone i trzeba się ich trzymać. Do zmiany

Właśnie natknęła mnie taka mała dygresja: Skoro dziką kartę należałoby dać każdemu to właściwie po co istnieje coś takiego jak "dzika karta". Czy wg. Was wypowiedź Kacpra ma sens? Razz
A czy napisałem, że istnieje? Wink Napisałem, dlaczego czegoś takiego nie ma Wink Dziękuję i pozdrawiam.

Czy Ty właśnie masz świadomość, że właśnie pozbawiłeś mnie szans na dobry wynik. Patrząc na to, że wcześniej nie tylko ja prosiłem o tą dziką kartę, ale prosili inni Very Happy To, że piosenka ma o ponad 50% to fakt, ale jest też o 50% starsza niż większość piosenek w tej edycji.

Psst... Węgry nie zadzierajcie z Niemcami, bo Unia Europejska nałoży na Was sankcje Wink
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Hyacinthus Pią Maj 10, 2019 5:40 pm

Kometa2500 napisał:Właśnie natknęła mnie taka mała dygresja: Skoro dziką kartę należałoby dać każdemu, to właściwie po co istnieje coś takiego jak "dzika karta". Czy wg Was wypowiedź Kacpra ma sens? Razz
Tak, wypowiedź Kacpra ma sens. W Europa Song Contest nie istnieje takie pojęcie w ogóle. Ktoś go sobie użył, ciężko powiedzieć w jakim charakterze, być może żartobliwym.  
PS po „wg” nie stawiamy kropki, a w zdaniu podrzędnie złożonym właściwym byłoby użycie przecinka.


Biodro napisał:Wg mnie jest używana w specjalnych okazjach jak na przykład gdy w takiej edycji jak ta, dwie piosenki z wcześniej wystawionych przekroczą 200 000 wyświetleń. Nie ma na to nikt wpływu więc, taka Dzika Karta się należy.
Czemu akurat dwie? Skąd taka liczba? Bo jest fajna? Gdzie rzetelne argumenty?
Co to w ogóle są za wymysły rodem z jakichś podrzędnych konkursów zakażonych syfilisem, hcv i innym syfem, od którego odpada prącie, a poonia staje się niezdatną do uprawy, bo nie mięknie, gdy trzeba. Kochana, to jest rzetelny konkurs, który posiada regulamin i jego należy tutaj przestrzegać. Żadnych ustępstw i jakiejś samowolki.


Kometa2500 napisał:Czy Ty właśnie masz świadomość, że właśnie pozbawiłeś mnie szans na dobry wynik. Patrząc na to, że wcześniej nie tylko ja prosiłem o tą dziką kartę, ale prosili inni Very Happy To, że piosenka ma o ponad 50% to fakt, ale jest też o 50% starsza niż większość piosenek w tej edycji.
A czy Ty masz świadomość, że sam wielokrotnie pozbawiasz się szansy na dobry wynik? Nie zwalaj winy na Kacpra, bo jemu należy się szacunek za to, że chce prowadzić ten konkurs i użerać się z takimi wymyślonymi dramami rodem z taniego serialu emitowanego od poniedziałku do piątku w publicznej telewizji na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Nikogo nie interesuje, że piosenka jest max stara, bo to nie jest przedmiotem edycji. Zasady zgłoszeń są jasno wyrażone, wszystko jest napisane po polsku, prostym i zrozumiałym językiem, więc kompletnie nie rozumiem na czym polega Twój problem. To takie na siłę próbowanie podróży pod prąd. Jak te łososie, gdy są jurne i płyną w górę rzeki na tarło, żeby tam się ostro grzmocić. Tyle, że to ma jakiś sens i pożytek, bo przedłuża gatunek, a Twoje wygibasy i radosne pląsy nie służą niczemu. Poonia klapnie od takich akcji...
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Pią Maj 10, 2019 8:42 pm

Hyacinthus napisał:
Kometa2500 napisał:Właśnie natknęła mnie taka mała dygresja: Skoro dziką kartę należałoby dać każdemu, to właściwie po co istnieje coś takiego jak "dzika karta". Czy wg Was wypowiedź Kacpra ma sens? Razz
Tak, wypowiedź Kacpra ma sens. W Europa Song Contest nie istnieje takie pojęcie w ogóle. Ktoś go sobie użył, ciężko powiedzieć w jakim charakterze, być może żartobliwym.  
PS po „wg” nie stawiamy kropki, a w zdaniu podrzędnie złożonym właściwym byłoby użycie przecinka.


Biodro napisał:Wg mnie jest używana w specjalnych okazjach jak na przykład gdy w takiej edycji jak ta, dwie piosenki z wcześniej wystawionych przekroczą 200 000 wyświetleń. Nie ma na to nikt wpływu więc, taka Dzika Karta się należy.
Czemu akurat dwie? Skąd taka liczba? Bo jest fajna? Gdzie rzetelne argumenty?
Co to w ogóle są za wymysły rodem z jakichś podrzędnych konkursów zakażonych syfilisem, hcv i innym syfem, od którego odpada prącie, a poonia staje się niezdatną do uprawy, bo nie mięknie, gdy trzeba. Kochana, to jest rzetelny konkurs, który posiada regulamin i jego należy tutaj przestrzegać. Żadnych ustępstw i jakiejś samowolki.


Kometa2500 napisał:Czy Ty właśnie masz świadomość, że właśnie pozbawiłeś mnie szans na dobry wynik. Patrząc na to, że wcześniej nie tylko ja prosiłem o tą dziką kartę, ale prosili inni Very Happy To, że piosenka ma o ponad 50% to fakt, ale jest też o 50% starsza niż większość piosenek w tej edycji.
A czy Ty masz świadomość, że sam wielokrotnie pozbawiasz się szansy na dobry wynik? Nie zwalaj winy na Kacpra, bo jemu należy się szacunek za to, że chce prowadzić ten konkurs i użerać się z takimi wymyślonymi dramami rodem z taniego serialu emitowanego od poniedziałku do piątku w publicznej telewizji na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Nikogo nie interesuje, że piosenka jest max stara, bo to nie jest przedmiotem edycji. Zasady zgłoszeń są jasno wyrażone, wszystko jest napisane po polsku, prostym i zrozumiałym językiem, więc kompletnie nie rozumiem na czym polega Twój problem. To takie na siłę próbowanie podróży pod prąd. Jak te łososie, gdy są jurne i płyną w górę rzeki na tarło, żeby tam się ostro grzmocić. Tyle, że to ma jakiś sens i pożytek, bo przedłuża gatunek, a Twoje wygibasy i radosne pląsy nie służą niczemu. Poonia klapnie od takich akcji...

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Comet2500 Pią Maj 10, 2019 9:06 pm

A może zajmij się czymś innym np. znajdź mi ukryty przekaz w herbie Chicago Bulls:

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Naklej10
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Gość Pią Maj 10, 2019 10:26 pm

Hyacinthus napisał:


Biodro napisał:Wg mnie jest używana w specjalnych okazjach jak na przykład gdy w takiej edycji jak ta, dwie piosenki z wcześniej wystawionych przekroczą 200 000 wyświetleń. Nie ma na to nikt wpływu więc, taka Dzika Karta się należy.
Czemu akurat dwie? Skąd taka liczba? Bo jest fajna? Gdzie rzetelne argumenty?
Co to w ogóle są za wymysły rodem z jakichś podrzędnych konkursów zakażonych syfilisem, hcv i innym syfem, od którego odpada prącie, a poonia staje się niezdatną do uprawy, bo nie mięknie, gdy trzeba. Kochana, to jest rzetelny konkurs, który posiada regulamin i jego należy tutaj przestrzegać. Żadnych ustępstw i jakiejś samowolki.

2 nie jest przypadkową liczbą dlatego bo za usunięcie drugiej wystawionej piosenki jest dyskwalifikacja z danej edycji. Wiązałoby się to z tym, ze żadna z 2 piosenek złamała regulamin mając wyświetlania przy klipie 200 000+.Co może się zdarzyć przy edycji tak nieprzewidywalnej jak ta.  Dobrze wiemy, że nie mamy na to wpływu. Oczywiście mówię o abstrakcyjnej sytuacji która może mieć miejsce. Dlatego też wspomniana wyżej "dzika karta" mogła by dać szansę na wzięcie udziału w tym konkursie i braku późniejszych konsekwencji.

Pomijając fakt, że takowa nie istnieje

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Niemcy: Doctor NWS -  Judasz ( Bartosz Bereszyński)  Empty Re: Niemcy: Doctor NWS - Judasz ( Bartosz Bereszyński)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach