Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+3
Crvo
Hyacinthus
KarolStark
7 posters

Go down

WYNIKI Empty WYNIKI

Pisanie by KarolStark Nie Maj 12, 2019 5:00 pm

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/262289/esc-62
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

01. Islandia ISLANDIA: Hydrogen Sea - Cold Water - 102 pkt. (KarolStark)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02. Wielka Brytania WIELKA BRYTANIA: shey baba - I Want It All - 89 pkt. (Wonder)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03. Rumunia RUMUNIA: The Storm - My Crown - 87 pkt. (Batiooo)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04. Mołdawia MOŁDAWIA: HÆLOS - Buried in the Sand - 72 pkt. (Wasil2)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
05. Ukraina UKRAINA: Maria Hazell - Best Thing - 71 pkt. (Sebek)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TABELKA

Islandia Islandia Islandia GRATULACJE DLA ISLANDII! Islandia Islandia Islandia

o 17:10 ruszamy z nową edycją


Ostatnio zmieniony przez KarolStark dnia Nie Maj 12, 2019 5:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Hyacinthus Nie Maj 12, 2019 5:07 pm

SLAY wyniki
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Maj 12, 2019 5:08 pm

Dziękuję za punkty! Very Happy

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Crvo Nie Maj 12, 2019 5:16 pm

kurwa? moj win where? Smile
Crvo
Crvo

Posts : 205
Join date : 01/05/2017

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Blunsiofficial Nie Maj 12, 2019 5:18 pm

Crvo napisał:kurwa? moj win where? Smile

też tak to widzę, bo uważam, że to co wystawiłeś jest jednak najlepsze z tych piosenek ;/
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Dżesikaxx Nie Maj 12, 2019 5:19 pm

Dziękuje za docenienie Natashy Hello Smile 8 miejsce to spory sukces, choć powinnam być znacznie wyżej. Dziękuje za głosy 7 osobom, reszcie proponuje aparaty sluchowe, bo ciuje zażenowanie Smile Gratulacje dla Islandia Islandii, wreszcie jakiś porządny utwór wygrywa, a nie jakaś tal sral z andorry Smile dobrze że ten gerontofil nie wygral Smile

Pozdrawiam, Dżesikaxx Smile
Dżesikaxx
Dżesikaxx

Posts : 35
Join date : 23/01/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Drover Nie Maj 12, 2019 5:20 pm

Beznadziejne wyniki, ale już się przyzwyczaiłem, że użytkownicy tutaj nie mają gustu. Very Happy Przynajmniej zwycięzca przyzwoity.
Drover
Drover

Posts : 50
Join date : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Maj 12, 2019 6:24 pm

Nie wierzę, że Kazachstan jest na 8 miejscu... Już lepiej by Pan Kometa dwaipółtysiąca był na 8 niż Kazachstan.
Ta piosenka była porażką serio... Nicki Minaj dana przeze mnie kilka edycji temu była ostatnia (18) a Kazachstan ze swoją piosenką 8. Super jesteście, serio. Dzięki, ale nie będę brał udziału w konkursie. Po prostu mam dość. Jak patrzę na edycje, gdzie taka piosenka jest w top 10... Dzięki. Miło było, cześć.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Dżesikaxx Nie Maj 12, 2019 8:50 pm

Biodr napisał:Nie wierzę, że Kazachstan jest na 8 miejscu... Już lepiej by Pan Kometa dwaipółtysiąca był na 8 niż Kazachstan.
Ta piosenka była porażką serio... Nicki Minaj dana przeze mnie kilka edycji temu była ostatnia (18) a Kazachstan ze swoją piosenką 8. Super jesteście, serio. Dzięki, ale nie będę brał udziału w konkursie. Po prostu mam dość. Jak patrzę na edycje, gdzie taka piosenka jest w top 10... Dzięki. Miło było, cześć.

No i dobrze, trzeba się pozbywać takich bezgustników Smile Natasza ma talent, piękno oraz głos. Jesteśmy świadomi twojego braku gustu, teraz wsadź sobie w anusa swoją Anakondę i nara czika.

Pozdrawiam, Dżesikaxx Smile
Dżesikaxx
Dżesikaxx

Posts : 35
Join date : 23/01/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Drover Nie Maj 12, 2019 10:53 pm

Rozumiem cię Biodr. Jeśli nic się nie zmieni to ja też poważnie zastanowię się nad rezygnacją. Poziom konkursu jest niestety poniżej dna. Albo ktoś zgłasza piosenki "dla beki" jak właśnie Dżesika, albo jakieś całkowite gówna. Co edycje znajduję maksymalnie z trzy piosenki, które bardziej mi się spodobają, a nie wracam praktycznie do żadnej. Takie konkursy chyba mają na celu dzielenie się z innymi swoją ulubioną muzyką, poznawanie nowej, ale patrząc na to co zgłaszają niektórzy i ile takie utwory zdobywają głosów widać, że tu chyba chodzi o to, kto jest większym pajacem. Zobaczymy czy cokolwiek się zmieni, ale wątpię, trzeba by było nowych użytkowników...
Drover
Drover

Posts : 50
Join date : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Blunsiofficial Pon Maj 13, 2019 9:35 pm

Drover napisał:Rozumiem cię Biodr. Jeśli nic się nie zmieni to ja też poważnie zastanowię się nad rezygnacją. Poziom konkursu jest niestety poniżej dna. Albo ktoś zgłasza piosenki "dla beki" jak właśnie Dżesika, albo jakieś całkowite gówna. Co edycje znajduję maksymalnie z trzy piosenki, które bardziej mi się spodobają, a nie wracam praktycznie do żadnej. Takie konkursy chyba mają na celu dzielenie się z innymi swoją ulubioną muzyką, poznawanie nowej, ale patrząc na to co zgłaszają niektórzy i ile takie utwory zdobywają głosów widać, że tu chyba chodzi o to, kto jest większym pajacem. Zobaczymy czy cokolwiek się zmieni, ale wątpię, trzeba by było nowych użytkowników...

Myślę, że ciężko by było nowych użytkowników znaleźć.
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by KarolStark Wto Maj 14, 2019 11:28 am

Dziękuję bardzo za wszystkie punkty i ostatecznie 1. miejsce. Całe TOP5 jest ogólnie świetne, wyżej zobaczyłbym Włochy. W następnej edycji widzimy się w Islandia Reykjaviku.
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Sebek Nie Cze 16, 2019 4:26 pm

KarolStark napisał:02. Wielka Brytania WIELKA BRYTANIA: shey baba - I Want It All - 89 pkt. (Wonder)
cto to wonder??
Sebek
Sebek

Posts : 120
Join date : 11/02/2018

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach