Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+3
KarolStark
polak-rodak
iKacperPL
7 posters

Go down

WYNIKI Empty WYNIKI

Pisanie by iKacperPL Nie Maj 26, 2019 5:10 pm

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/265372/esc-63
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Z POWODU BRAKU GŁOSÓW OD SZWECJI I UKRAINY ICH DOROBEK PUNKTOWY ZOSTAŁ ZMNIEJSZONY O 50%
Z POWODU BRAKU GŁOSÓW OD NIEMIEC ICH DOROBEK PUNKTOWY ZOSTAŁ ZMNIEJSZONY O 75%
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1. Włochy WŁOCHY: Chimène Badi - Là-haut - 71 pkt. (syguu)
2. Rosja ROSJA: Bella Santiago - Army of love - 61 pkt. (polak-rodak)
3. Wielka Brytania WIELKA BRYTANIA: Karin Park - Human Beings 59 pkt. (Hyacinthus)
4. Andora ANDORA: Aly Ryan - Wear Your Love - 59 pkt. (Blunsiofficial)
5. Kazachstan KAZACHSTAN: Cätlin Mägi & Jaan Pehk - Parmumäng - 57 pkt. (Dżesikaxx)
TABELKA
.
.
Włochy Włochy Włochy GRATULACJE DLA WŁOCH! Włochy Włochy Włochy
Proszę poinformować, czy Włochy podejmują się organizacji, jeśli tak, proszę podać miasto, w którym ma się odbyć konkurs.
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by polak-rodak Nie Maj 26, 2019 5:13 pm

Brawo!
polak-rodak
polak-rodak

Posts : 47
Join date : 09/03/2019
Location : Gdynia

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by KarolStark Nie Maj 26, 2019 5:18 pm

gratki, zwycięzca w porządku tak samo jak i cała reszta top3 a nawet top10


@Biodr brawa za hipokryzję, niby Ci zabrałem piosenkę, którą jak mniemam lubisz, mimo to wlepiłeś mi soczyste 0. Żenada, będę miał to na uwadze przy kolejnych głosowania. Kisses :*
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Comet2500 Nie Maj 26, 2019 5:21 pm

Ej jak to brak głosów od Niemiec?
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by iKacperPL Nie Maj 26, 2019 5:22 pm

Comet2500 napisał:Ej jak to brak głosów od Niemiec?
Nie mam nic w skrzynce od Niemiec
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Comet2500 Nie Maj 26, 2019 5:24 pm

iKacperPL napisał:
Comet2500 napisał:Ej jak to brak głosów od Niemiec?
Nie mam nic w skrzynce od Niemiec

WYNIKI Gaosyo10
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by iKacperPL Nie Maj 26, 2019 5:32 pm

Comet2500 napisał:
iKacperPL napisał:
Comet2500 napisał:Ej jak to brak głosów od Niemiec?
Nie mam nic w skrzynce od Niemiec

WYNIKI Gaosyo10
Raz i na zawsze, ja jestem organizatorem nie Karol. Głosy z jakiś dziwnych względów nie dotarły, powodu nie znamy. Zresztą, jak przyjmuję głosy, to w niedzielę tudzież sobotę przychodzą do was wiadomości, że przyjąłem dane głosy. Warto czasem skontrolować. Jak mówiłem, dlaczego tak się stało, nie wiem.
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Comet2500 Nie Maj 26, 2019 5:35 pm

iKacperPL napisał:
Comet2500 napisał:
iKacperPL napisał:
Comet2500 napisał:Ej jak to brak głosów od Niemiec?
Nie mam nic w skrzynce od Niemiec

WYNIKI Gaosyo10
Raz i na zawsze, ja jestem organizatorem nie Karol. Głosy z jakiś dziwnych względów nie dotarły, powodu nie znamy. Zresztą, jak przyjmuję głosy, to w niedzielę tudzież sobotę przychodzą do was wiadomości, że przyjąłem dane głosy. Warto czasem skontrolować. Jak mówiłem, dlaczego tak się stało, nie wiem.

Jasne, rozumiem. Takie już moje szczęście :/
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Maj 26, 2019 5:41 pm

KarolStark napisał:gratki, zwycięzca w porządku tak samo jak i cała reszta top3 a nawet top10


@Biodr brawa za hipokryzję, niby Ci zabrałem piosenkę, którą jak mniemam lubisz, mimo to wlepiłeś mi soczyste 0. Żenada, będę miał to na uwadze przy kolejnych głosowania. Kisses :*

Ojej, to nie można zagłosować, na to co się bardziej podoba, bo jesteś adminem. Jaka szkoda... Pozdrawiam kochana! <3
No cóż, będę znowu ostatni, trudno kochana! <3 ;*

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by KarolStark Nie Maj 26, 2019 5:43 pm

Biodr napisał:
KarolStark napisał:gratki, zwycięzca w porządku tak samo jak i cała reszta top3 a nawet top10


@Biodr brawa za hipokryzję, niby Ci zabrałem piosenkę, którą jak mniemam lubisz, mimo to wlepiłeś mi soczyste 0. Żenada, będę miał to na uwadze przy kolejnych głosowania. Kisses :*

Ojej, to nie można zagłosować, na to co się bardziej podoba, bo jesteś adminem. Jaka szkoda... Pozdrawiam kochana! <3
No cóż, będę znowu ostatni, trudno kochana! <3 ;*

To znaczy, że głosujesz byle jak, więc po co brać w ogóle udział? Radzę się zastanowić nad przyszłym udziałem, za kłamcami nie tęsknimy Wink
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Maj 26, 2019 5:51 pm

KarolStark napisał:
Biodr napisał:
KarolStark napisał:gratki, zwycięzca w porządku tak samo jak i cała reszta top3 a nawet top10


@Biodr brawa za hipokryzję, niby Ci zabrałem piosenkę, którą jak mniemam lubisz, mimo to wlepiłeś mi soczyste 0. Żenada, będę miał to na uwadze przy kolejnych głosowania. Kisses :*

Ojej, to nie można zagłosować, na to co się bardziej podoba, bo jesteś adminem. Jaka szkoda... Pozdrawiam kochana! <3
No cóż, będę znowu ostatni, trudno kochana! <3 ;*

To znaczy, że głosujesz byle jak, więc po co brać w ogóle udział? Radzę się zastanowić nad przyszłym udziałem, za kłamcami nie tęsknimy Wink

Nie głosuję byle jak. Głosuję na to co mi się podoba. Jak widzisz zrobiłem recap więc przesłuchałem piosenki 20 razy, wiem więc co mi się podobało bardziej a co mniej. Owszem ten duet widziałem nawet w Eurowizji tegorocznej, ale no cóż... Spodobało mi się kilka innych piosenek i chciałem na nie zagłosować, bo UWAGA - spodobały mi się.  Mam 24 lata i swój własny gust. Jeśli mi się coś bardziej podoba, to będę na to głosował. Nie widzę hipokryzji w tym, że zagłosowałem na piosenki które MNIE się podobały. Skoro widzisz w tym hipokryzję i jakoś (niewątpliwie) cię tym uraziłem bo nie dostałeś punktów w konkursie gdzie nagrodą jest nic. To przepraszam. Owszem, chciałem ją podrzucić i tak podoba mi się. Robiąc recapa przesłuchałem te piosenki nie jednokrotnie, przez co spodobały mi się inne piosenki. Tak już mam - trudno. Nie robiłem tego ze złośliwości, tylko dlatego, bo chciałem docenić inne państwa które pokazały coś oryginalnego i czegoś z czym się nie obyłem. Ten konkurs ma za zadanie poznawanie nowych piosenek i nowych twórców. Rozumiem to, że ta edycja należy do "kotletowych" natomiast ja, gram wg zasad. Doceniłem te państwa które mi się spodobały po n-tym przesłuchaniu i recapa i samych piosenek. Stwierdzam - nie dałem punktów Islandii tylko dlatego, bo znam ten utwór i jak bardzo go lubię przy czym chciałem wystawić tak bardzo nie jest dla mnie oryginalny i nowy.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by syguu Nie Maj 26, 2019 6:17 pm

Dziękuję za wszystkie punkty. Następna edycja odbędzie się w Genova.
syguu
syguu

Posts : 147
Join date : 01/05/2017
Age : 24

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Liver Nie Maj 26, 2019 7:01 pm

Brawa dla Włoch! Utwór jak utwór, ale ktoś musiał wygrać, choć mogło być gorzej Razz Turcja i Białoruś mogłyby być wyżej.

Dzięki za punkty. Nawet bez tego odejmowania punktów byłbym w Top 10, więc jest dobrze.
Liver
Liver

Posts : 33
Join date : 27/01/2019
Age : 26

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Maj 26, 2019 8:04 pm

Liver napisał:Brawa dla Włoch! Utwór jak utwór, ale ktoś musiał wygrać, choć mogło być gorzej Razz Turcja i Białoruś mogłyby być wyżej.

Dzięki za punkty. Nawet bez tego odejmowania punktów byłbym w Top 10, więc jest dobrze.

Dziękuję, ale to chyba nie jest możliwe Very Happy Very Happy Równie mocno dziękuję za 12 Very Happy

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Dżesikaxx Nie Maj 26, 2019 8:16 pm

Biodr napisał:  Stwierdzam - nie dałem punktów Islandii tylko dlatego, bo znam ten utwór i jak bardzo go lubię przy czym chciałem wystawić tak bardzo nie jest dla mnie oryginalny i nowy.

mskr biodro weź się o ścianę jebnij, pierdolisz o oryginalności a potem wystawiasz nicky minaj anusokonda

Dziękuje bardzo za 5 miejsce, dla teretere Smile Owszem, edycja nie była mocna i zasługiwałam na ACTAHA 64, jednakże cieszę się że po raz kolejny sztuka zwyciężyła nad jakimiś tureckimi dicho Smile Dziękuje bardzo za Wasze głosy Smile

Pozdrawiam, Dżesikaxx Smile
Dżesikaxx
Dżesikaxx

Posts : 35
Join date : 23/01/2019

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Gość Nie Maj 26, 2019 8:42 pm

Dżesikaxx napisał:

mskr biodro weź się o ścianę jebnij, pierdolisz o oryginalności a potem wystawiasz nicky minaj anusokonda

No i poziom konkursu właśnie spadł poniżej podłogi. Bardzo miło, że kopiesz głębszy dół dla tego konkursu.

1.4 Uczestnik konkursu musi reprezentować akceptowalny poziom kultury osobistej i poprawnie posługiwać się językiem polskim.
1.5 Obrażanie słowne i przesadnie wulgarne wypowiedzi jest zabronione. Uczestnik może za to otrzymać ostrzeżenie, a następnie bana.

Znacząco kaszle w kierunku administracji


Ostatnio zmieniony przez Biodr dnia Nie Maj 26, 2019 8:55 pm, w całości zmieniany 2 razy

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by iKacperPL Nie Maj 26, 2019 8:45 pm

Dżesikaxx napisał:
Biodr napisał:  Stwierdzam - nie dałem punktów Islandii tylko dlatego, bo znam ten utwór i jak bardzo go lubię przy czym chciałem wystawić tak bardzo nie jest dla mnie oryginalny i nowy.

mskr biodro weź się o ścianę jebnij, pierdolisz o oryginalności a potem wystawiasz nicky minaj anusokonda

Dziękuje bardzo za 5 miejsce, dla teretere Smile Owszem, edycja nie była mocna i zasługiwałam na ACTAHA 64, jednakże cieszę się że po raz kolejny sztuka zwyciężyła nad jakimiś tureckimi dicho Smile Dziękuje bardzo za Wasze głosy Smile

Pozdrawiam, Dżesikaxx Smile
Pierwsze ostrzeżenie za obrażanie innych użytkowników, następny będzie ban.
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach