Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

2 posters

Go down

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg  Empty NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

Pisanie by Comet2500 Nie Maj 26, 2019 5:37 pm

Jeśli są tu kibice Anwilu Włocławek to przepraszam.



Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg  Empty Re: NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

Pisanie by polak-rodak Nie Maj 26, 2019 5:42 pm

Ja nie za Anwilem. Dzisiaj grają z Arką o finał Energa Basket Ligi i TYLKO ARKA GDYNIA!
polak-rodak
polak-rodak

Posts : 47
Join date : 09/03/2019
Location : Gdynia

Powrót do góry Go down

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg  Empty Re: NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

Pisanie by Comet2500 Nie Maj 26, 2019 5:56 pm

polak-rodak napisał:Ja nie za Anwilem. Dzisiaj grają z Arką o finał Energa Basket Ligi i TYLKO ARKA GDYNIA!

Arka to gra w nożną. Przecież drużyna koszykarska z Gdyni to Asseco, które tylko dla hapu uzurpuje nazwę Arka
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg  Empty Re: NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

Pisanie by polak-rodak Nie Maj 26, 2019 7:30 pm

Comet2500 napisał:
polak-rodak napisał:Ja nie za Anwilem. Dzisiaj grają z Arką o finał Energa Basket Ligi i TYLKO ARKA GDYNIA!

Arka to gra w nożną. Przecież drużyna koszykarska z Gdyni to Asseco, które tylko dla hapu uzurpuje nazwę Arka
Wiem przecież, chciałem zobaczyć tylko twoją reakcję xd
polak-rodak
polak-rodak

Posts : 47
Join date : 09/03/2019
Location : Gdynia

Powrót do góry Go down

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg  Empty Re: NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

Pisanie by Comet2500 Nie Maj 26, 2019 8:02 pm

polak-rodak napisał:
Comet2500 napisał:
polak-rodak napisał:Ja nie za Anwilem. Dzisiaj grają z Arką o finał Energa Basket Ligi i TYLKO ARKA GDYNIA!

Arka to gra w nożną. Przecież drużyna koszykarska z Gdyni to Asseco, które tylko dla hapu uzurpuje nazwę Arka
Wiem przecież, chciałem zobaczyć tylko twoją reakcję xd

Aha, pozdrowienia od kibica Polpharmy Starogard Gdański Wink
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg  Empty Re: NIEMCY: Izzwo - MHP Riesen Ludwigsburg

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach