Gra Eliminacyjna 2017
+13
PetroSelinum
syguu
yourraxus
Xytros
rOl
Hipolit
Insiles
safona
SlyDolphin
Luukas
Dawid
Yoostina
KarolStark
17 posters
Strona 3 z 11
Strona 3 z 11 • 1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11
Re: Gra Eliminacyjna 2017
WYNIKI RUNDY VII:
Gruzja - 3 (8 )
Cypr - 3 (6)
Grecja, Islandia, Szwecja - 2
Albania, Finlandia, Armenia - 1
Odpada Gruzja!
--------------------------------------
12. Tamara Gachechiladze - Keep The Faith
13. SunStroke Project - Hey Mamma!
14. Isaiah - Don't Come Easy
15. Martina Barta - My Turn
16. Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
17. Slavko Kalezić - Space
18. Omar Naber - On My Way
Gruzja - 3 (8 )
Cypr - 3 (6)
Grecja, Islandia, Szwecja - 2
Albania, Finlandia, Armenia - 1
Odpada Gruzja!
--------------------------------------
12. Tamara Gachechiladze - Keep The Faith
13. SunStroke Project - Hey Mamma!
14. Isaiah - Don't Come Easy
15. Martina Barta - My Turn
16. Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
17. Slavko Kalezić - Space
18. Omar Naber - On My Way
Re: Gra Eliminacyjna 2017
RUNDA VIII
Wybieramy 3 najgorsze utwory.
Lindita - World
Artsvik - Fly With Me
Dihaj - Skeletons
Blanche - City Lights
Hovig - Gravity
Norma John - Blackbird
Demy - This Is Love
Svala - Paper
Triana Park - Line
Kasia Moś - Flashlight
Robin Bengtsson - I Can't Go On
Czas do wtorku (06.06) godz 18:00!
Wybieramy 3 najgorsze utwory.
Lindita - World
Artsvik - Fly With Me
Dihaj - Skeletons
Blanche - City Lights
Hovig - Gravity
Norma John - Blackbird
Demy - This Is Love
Svala - Paper
Triana Park - Line
Kasia Moś - Flashlight
Robin Bengtsson - I Can't Go On
Czas do wtorku (06.06) godz 18:00!
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Islandia, Szwecja, Finlandia
Hipolit- Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Grecja
Finlandia
Cypr
Finlandia
Cypr
rOl- Posts : 50
Join date : 02/05/2017
Location : Białystok
Re: Gra Eliminacyjna 2017
WYNIKI RUNDY VIII:
Finlandia - 3
Szwecja, Cypr - 2
Islandia, Albania, Grecja, Belgia - 1
Odpada Finlandia!
KOŃCOWE WYNIKI I SEMI:
PRZECHODZĄ DO FINAŁU:
Lindita - World
Artsvik - Fly With Me
Dihaj - Skeletons
Blanche - cITY lIGHTS
Hovig - Gravity
Demy - This Is Love
Svala - Paper
Triana Park - Line
Kasia Moś - Flashlight
Robin Bengtsson - I Can't Go On
ODPADLI W I PÓŁFINALE:
...
11. Norma John - Blackbird
12. Tamara Gachechiladze - Keep The Faith
13. SunStroke Project - Hey Mamma!
14. Isaiah - Don't Come Easy
15. Martina Barta - My Turn
16. Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
17. Slavko Kalezić - Space
18. Omar Naber - On My Way
Finlandia - 3
Szwecja, Cypr - 2
Islandia, Albania, Grecja, Belgia - 1
Odpada Finlandia!
KOŃCOWE WYNIKI I SEMI:
PRZECHODZĄ DO FINAŁU:
Lindita - World
Artsvik - Fly With Me
Dihaj - Skeletons
Blanche - cITY lIGHTS
Hovig - Gravity
Demy - This Is Love
Svala - Paper
Triana Park - Line
Kasia Moś - Flashlight
Robin Bengtsson - I Can't Go On
ODPADLI W I PÓŁFINALE:
...
11. Norma John - Blackbird
12. Tamara Gachechiladze - Keep The Faith
13. SunStroke Project - Hey Mamma!
14. Isaiah - Don't Come Easy
15. Martina Barta - My Turn
16. Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
17. Slavko Kalezić - Space
18. Omar Naber - On My Way
Re: Gra Eliminacyjna 2017
ZACZYNAMY II PÓŁFINAŁ:
RUNDA IX:
Wybieramy 3 najgorsze piosenki.
Nathan Trent - Running On Air
Naviband - Historyja Majho Zyccia
Kristian Kostov - Beautiful Mess
Jacques Houdek - My Friend
Anja - Where I Am
Koit Toome & Laura - Verona
Jana Burceska - Dance Alone
Joci Papai - Origo
Brendan Murray - Dying To Try
IMRI - I Feel Alive
Fusedmarc - Rain of Revolution
Claudia Faniello - Breathlessly
JOWST - Grab The Moment
Ilinca & Alex Florea - Yodel It!
Valentina Monetta & Jimmy Wilson - Spirit of the Night
Tijana Bogiciević - In Too Deep
Timebelle - Apollo
OG3NE - Lights and Shadows
Czas do uzbierania min. 5 głosów.
RUNDA IX:
Wybieramy 3 najgorsze piosenki.
Nathan Trent - Running On Air
Naviband - Historyja Majho Zyccia
Kristian Kostov - Beautiful Mess
Jacques Houdek - My Friend
Anja - Where I Am
Koit Toome & Laura - Verona
Jana Burceska - Dance Alone
Joci Papai - Origo
Brendan Murray - Dying To Try
IMRI - I Feel Alive
Fusedmarc - Rain of Revolution
Claudia Faniello - Breathlessly
JOWST - Grab The Moment
Ilinca & Alex Florea - Yodel It!
Valentina Monetta & Jimmy Wilson - Spirit of the Night
Tijana Bogiciević - In Too Deep
Timebelle - Apollo
OG3NE - Lights and Shadows
Czas do uzbierania min. 5 głosów.
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Chorwacja, Irlandia, Malta
Hipolit- Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Chorwacja
San Marino
Malta
San Marino
Malta
rOl- Posts : 50
Join date : 02/05/2017
Location : Białystok
Re: Gra Eliminacyjna 2017
<Nie brałam wcześniej udziału, ale teraz stwierdziłam, że będę, bo czemu nie xd
<EDIT: Jakby co, mam bardzo dziwny i słaby gust, więc jak będę głosować za wywaleniem Bułgarii, to proszę się nie wkurzać, ja po prostu nie umiem docenić dobrej muzyki >
Izrael
Irlandia
Litwa
<EDIT: Jakby co, mam bardzo dziwny i słaby gust, więc jak będę głosować za wywaleniem Bułgarii, to proszę się nie wkurzać, ja po prostu nie umiem docenić dobrej muzyki >
Izrael
Irlandia
Litwa
Risa Serduchka- Posts : 134
Join date : 02/05/2017
Re: Gra Eliminacyjna 2017
WYNIKI RUNDY IX:
Malta - 5
Irlandia - 4
Chorwacja - 3
Litwa, San Marino - 2
Szwajcaria, Serbia, Izrael - 1
Odpada Malta!
------------------------------------------------------
18. Claudia Faniello - Breathlessly
Malta - 5
Irlandia - 4
Chorwacja - 3
Litwa, San Marino - 2
Szwajcaria, Serbia, Izrael - 1
Odpada Malta!
------------------------------------------------------
18. Claudia Faniello - Breathlessly
Re: Gra Eliminacyjna 2017
RUNDA X:
Wybieramy 3 najgorsze piosenki.
Nathan Trent - Running on Air
Naviband - Historyja Majho Zyccia
Kristian Kostov - Beautiful Mess
Jacques Houdek - My Friend
Anja - Where I Am
Koit Toome & Laura - Verona
Jana Burceska - Dance Alone
Joci Papai - Origo
Brendan Murray - Dying to Try
IMRI - I Feel Alive
Fusedmarc - Rain of Revolution
JOWST - Grab the Moment
Ilinca & Alex Florea - Yodel It!
Valentina Monetta & Jimmy Wilson - Spirit of the Night
Tijana Bogiciević - In Too Deep
Timebelle - Apollo
OG3NE - Lights and Shadows
Czas do uzbierania min. 5 głosów!
Wybieramy 3 najgorsze piosenki.
Nathan Trent - Running on Air
Naviband - Historyja Majho Zyccia
Kristian Kostov - Beautiful Mess
Jacques Houdek - My Friend
Anja - Where I Am
Koit Toome & Laura - Verona
Jana Burceska - Dance Alone
Joci Papai - Origo
Brendan Murray - Dying to Try
IMRI - I Feel Alive
Fusedmarc - Rain of Revolution
JOWST - Grab the Moment
Ilinca & Alex Florea - Yodel It!
Valentina Monetta & Jimmy Wilson - Spirit of the Night
Tijana Bogiciević - In Too Deep
Timebelle - Apollo
OG3NE - Lights and Shadows
Czas do uzbierania min. 5 głosów!
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Chorwacja, Irlandia, San Marino
Hipolit- Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Izrael
Irlandia
Litwa
<bardzo dużo się zmieniło>
Irlandia
Litwa
<bardzo dużo się zmieniło>
Risa Serduchka- Posts : 134
Join date : 02/05/2017
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Chorwacja
San Marino
Litwa
San Marino
Litwa
rOl- Posts : 50
Join date : 02/05/2017
Location : Białystok
Re: Gra Eliminacyjna 2017
WYNIKI RUNDY X:
Irlandia - 3 (4)
Chorwacja, San Marino, Litwa - 3
Izrael, Szwajcaria, Serbia - 1
Odpada Irlandia!
-----------------------------------------------------
17. Brendan Murray - Dying to Try
18. Claudia Faniello - Breathlessly
Irlandia - 3 (4)
Chorwacja, San Marino, Litwa - 3
Izrael, Szwajcaria, Serbia - 1
Odpada Irlandia!
-----------------------------------------------------
17. Brendan Murray - Dying to Try
18. Claudia Faniello - Breathlessly
Re: Gra Eliminacyjna 2017
RUNDA XI:
Wybieramy 4 najgorsze piosenki.
Nathan Trent - Running on Air
Naviband - Historyja Majho Zyccia
Kristian Kostov - Beautiful Mess
Jacques Houdek - My Friend
Anja - Where I Am
Koit Toome & Laura - Verona
Jana Burceska - Dance Alone
Joci Papai - Origo
IMRI - I Feel Alive
Fusedmarc - Rain of Revolution
JOWST - Grab The Moment
Ilinca & Alex Florea - Yodel It!
Valentina Monetta & Jimmy Wilson - Spirit of the Night
Tijana Bogiciević - In Too Deep
Timebelle - Apollo
OG3'NE - Lights and Shadows
Czas do uzbierania min. 5 głosów!
Wybieramy 4 najgorsze piosenki.
Nathan Trent - Running on Air
Naviband - Historyja Majho Zyccia
Kristian Kostov - Beautiful Mess
Jacques Houdek - My Friend
Anja - Where I Am
Koit Toome & Laura - Verona
Jana Burceska - Dance Alone
Joci Papai - Origo
IMRI - I Feel Alive
Fusedmarc - Rain of Revolution
JOWST - Grab The Moment
Ilinca & Alex Florea - Yodel It!
Valentina Monetta & Jimmy Wilson - Spirit of the Night
Tijana Bogiciević - In Too Deep
Timebelle - Apollo
OG3'NE - Lights and Shadows
Czas do uzbierania min. 5 głosów!
Re: Gra Eliminacyjna 2017
Chorwacja, San Marino, Białoruś, Litwa
Hipolit- Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl
Strona 3 z 11 • 1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11
Strona 3 z 11
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
|
|