Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

4 posters

Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by Wasil2 Sro Gru 13, 2017 9:37 pm

Reprezentantem Kazachstanu w kolejnej edycji Europa Song Contest został amerykański zespół Green Day z piosenką Boulevard of Broken Dreams, wydaną w 2005 roku Kazachstan



Recap: 1:01
Wasil2
Wasil2

Posts : 92
Join date : 11/11/2017
Age : 23
Location : Warszawa

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by Hipolit Nie Gru 17, 2017 9:35 am

No, to z okazji urodzin, jakie dzisiaj obchodzisz, życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, szczęścia, radości, uśmiechu, przyjaciół i zwycięstwa w konkursie! XD
Sto lat!! :DDDD

Hipolit

Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by iKacperPL Nie Gru 17, 2017 11:26 am

Dostałeś na FB, ale tu też trzeba, szczęścia i abyś w końcu tu wygrał Very Happy
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by Wasil2 Nie Gru 17, 2017 2:27 pm

Dziękuję za życzenia!! <3

Kacper, to dopiero mój trzeci start, także spokojnie spokojnie Wink
Wasil2
Wasil2

Posts : 92
Join date : 11/11/2017
Age : 23
Location : Warszawa

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by iKacperPL Nie Gru 17, 2017 2:29 pm

Wasil2 napisał:Dziękuję za życzenia!! <3

Kacper, to dopiero mój trzeci start, także spokojnie spokojnie Wink
Życzę na zapas, bo można startować wiele edycji i nie wygrać Very Happy #ja
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by EkawekaDxC Pią Gru 22, 2017 6:49 pm

Laptop dopiero niedawno wrócił mi z naprawy i nie miałam jak złożyć życzeń. Tak więc, spóźnione, ale szczere, wszystkiego najlepszego Very Happy Zdrowia, szczęścia, pieniędzy, długiego życia i wygranej (bo ta piosenka jest cudowna) ♥️

EkawekaDxC

Posts : 232
Join date : 25/05/2017
Age : 25
Location : Polska

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by Wasil2 Sob Gru 23, 2017 5:14 pm

Dziękuję! <3

EkawekaDxC napisał:Laptop dopiero niedawno wrócił mi z naprawy i nie miałam jak złożyć życzeń. Tak więc, spóźnione, ale szczere, wszystkiego najlepszego Very Happy Zdrowia, szczęścia, pieniędzy, długiego życia i wygranej (bo ta piosenka jest cudowna) ♥️
Wasil2
Wasil2

Posts : 92
Join date : 11/11/2017
Age : 23
Location : Warszawa

Powrót do góry Go down

KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams Empty Re: KAZACHSTAN: Green Day - Boulevard of Broken Dreams

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach