Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

+3
Hipolit
Harcerz123
Hyacinthus
7 posters

Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Harcerz123 Pon Maj 21, 2018 12:21 am


Harcerz123

Posts : 19
Join date : 20/05/2018
Location : Płock

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Hyacinthus Pon Maj 21, 2018 12:51 am

Osoba w ogóle nie szanuje terminu zgłoszeń
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Harcerz123 Pon Maj 21, 2018 1:04 am

Hyacinthus napisał:Osoba w ogóle nie szanuje terminu zgłoszeń

No wiem, ale chciałem dodać jeszcze przed 00:00, ale tak wyszło.

Harcerz123

Posts : 19
Join date : 20/05/2018
Location : Płock

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Harcerz123 Pon Maj 21, 2018 1:05 am

Hyacinthus napisał:Osoba w ogóle nie szanuje terminu zgłoszeń

No to najwyżej zgłoszę się w następnej edycji.


Harcerz123

Posts : 19
Join date : 20/05/2018
Location : Płock

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Hipolit Pon Maj 21, 2018 4:06 pm

Skrót jeszcze niezrobiony, a jeśli nikt nie zagłosował, to dodanie Łotwy do stawki konkursowej chyba nie byłoby dużym problemem. Ja bym dopuścił Łotwę do udziału

Hipolit

Posts : 594
Join date : 02/05/2017
Location : Czarnobyl

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Hyacinthus Pon Maj 21, 2018 4:54 pm

Hipolit napisał:Skrót jeszcze niezrobiony, a jeśli nikt nie zagłosował, to dodanie Łotwy do stawki konkursowej chyba nie byłoby dużym problemem. Ja bym dopuścił Łotwę do udziału
Termin zgłoszeń jest jasno określony, a jego przestrzeganie to nie jest prywatne widzimisię. Dopuszczanie do konkursu utworów zgłoszonych po terminie, może wprowadzać chaos i dodatkowo staje się swego rodzaju przyzwoleniem na łamanie zasad tu panujących. Nie mam nic do Łotwy ani jej opiekuna, ale przede wszystkim szanujmy reguły jakie tu panują. Wobec tego ja nie dopuściłbym Łotwy do udziału w tej edycji.
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by KarolStark Pon Maj 21, 2018 4:57 pm

Dopuścić do udziału do już nie ale co wy na to, żeby Łotwa mogła zagłosować, jako reszta świata albo bo prostu jako kraj? Wink
KarolStark
KarolStark
Admin

Posts : 796
Join date : 25/04/2017
Age : 23

https://europasongcontest.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Blunsiofficial Pon Maj 21, 2018 5:27 pm

KarolStark napisał:Dopuścić do udziału do już nie ale co wy na to, żeby Łotwa mogła zagłosować, jako reszta świata albo bo prostu jako kraj? Wink

No spoko, mi pasuje
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by iKacperPL Pon Maj 21, 2018 5:33 pm

Chętnie :3
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Hyacinthus Pon Maj 21, 2018 5:34 pm

W sumie głosować może, bo takie kwestie nie są nigdzie określone, więc automatycznie nie da się ich złamać. Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, to może warto wprowadzić taki zapis do regulaminu szanowny Adminie Wink
Hyacinthus
Hyacinthus

Posts : 186
Join date : 03/05/2018

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Comet2500 Sro Maj 23, 2018 5:48 pm

Hyacinthus napisał:W sumie głosować może, bo takie kwestie nie są nigdzie określone, więc automatycznie nie da się ich złamać. Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, to może warto wprowadzić taki zapis do regulaminu szanowny Adminie Wink

Pytałem się kiedyś o to czy można głosować bez zgłaszania piosenki Very Happy
Comet2500
Comet2500

Posts : 229
Join date : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc Empty Re: Łotwa: Aija Andrejeva - Tu mani sauc

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach