Europa Song Contest
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!!

2 posters

Go down

WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!! Empty WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!!

Pisanie by iKacperPL Nie Mar 18, 2018 5:35 pm

Po naprawdę niespodziewanym zwycięstwie, Węgry reprezentować będzie Boggie, czyli reprezentantka Węgier na Eurowizji 2015, z piosenką "PARFÜM".


Recap: 0:45

Miłego słuchania

Tekst po angielsku:
Hundreds of perfumes are
wishes of flowers
they're sugar they're bittersweet,
these spirits lull me to sleep --
Rose scents and lavender,
potions in glass slender,
my forgetful daze

Myrrh and almond essence hiding tight together,
lilacs and violas
in their secret vials --
Their drops and their drizzle
Call me to dream in this sweet fragrant haze

Now I throw them all out
I break through this mirror of lies
I walk in the honest cold breeze
And I breathe so free

I climb the wind,
In the heat of the sun,
Sometimes your tears flow from deep wounded clouds
When autumn's on fire
A new dream's alight,
Sweetly and dizzily my heart is filled with the scent
The scent of life

The magic of perfumes
the glow of our desires
the globe of flower petals
the soft sliding silken scarves --spice of old Orient,
a lush little tale, my forgetful daze

Now I throw them all out
I break through this mirror of lies
I walk in the honest cold breeze
And I breathe so free

I climb the wind,
In the heat of the sun,
Sometimes your tears flow from deep wounded clouds
When autumn's on fire
A new dream's alight,
Sweetly and dizzily my heart is filled with the scent
The scent of life
_____________________________________________________________________________________________________________
Gruzja W tym miejscu zaczyna się plebiscyt na najlepszego reprezentanta Gruzji od 11 do 20 edycji EuropaSongContest!
Gruzja nieprzerwanie uczestniczy w konkursie od 11. edycji.
Zaczynamy! Gruzja
_____________________________________________________________________________________________________________
11 edycja WAKACYJNA Celeste Buckingham - RUN RUN RUN
W nowym państwie otworzyłem całą serię słowacką wokalistką Celeste. Utwór porwał mnie w tamtym czasie i zajął bardzo zacne 9. miejsce!

__________________________________________________________________________________________________________
12 edycja KRAJOWA Nina Sublatti - Dark Desire
Poprzedni dobry wynik dodał animuszu i postanowiłem wystawić moją ulubioną artystkę eurowizyjną. Nie pojawiła się więcej razy w barwach, ponieważ chciałem zachować różnorodność reprezentantów. Kolejne 9 miejsce.

___________________________________________________________________________________________________________
13 edycja FILMOWA Limahl - Never Ending Story
Celem wystawienia tego utworu było przypomnienie o bardzo, moim zdaniem, dobrym filmie, jakim jest "Niekończąca się opowieść". Jako ciekawostkę podam, że to była edycja z najmniejszym możliwym moim wkładem. Post wstawił Karol, a oceniał piosenki mój były chłopak Razz. Generalnie utwór uzyskał najmniejszą liczbę punktów, ale 5 państw nie oddało głosu i znalazł się na 14 miejscu w finale.

____________________________________________________________________________________________________________
14 edycja REGIONALNA The Mins - My Lover Is A Killer
W tamtym czasie miałem bardzo dużą fazę na ten zespół i wiele gruzińskich piosenek pokochałem. Zakończył na miejscu 14, będąc przedostatnim miejscu.

__________________________________________________________________________________________________________
15 edycja MĘSKI WOKAL Irakli Nozadze - მაპატიე შეცდომები
Jest to najgorszy wynik Gruzji na konkursie 19 miejsce (ostatnie) z 16 punktami. Czy słusznie? Oceńcie sami.

___________________________________________________________________________________________________________
16 edycja EUROWIZYJNA Eldrine - One More Day
No tutaj przybyło wielu nowych użytkowników i wiele utworów, bardzo dobrych zresztą, zostało zajętych. Wybrałem to tak w sumie bez jakiejkolwiek nadziei na wysokie miejsce. Prawdą jest, że wysokie nie było, ale też nie bottom 5, i tak pokochałem Eldrine, gdzie chciałem w przyszłych edycjach ich inną piosenką zarzucić, ale wypadły inne rzeczy.

___________________________________________________________________________________________________________
17 edycja LATA 90. Eric Clapton - Tears In Heaven
Tutaj przypadło jedno z największych moich rozczarowań na tym konkursie. Kurcze 17. miejsce z 43 punktami. Przyznam, że liczyłem na więcej. No ale cóż, idźmy dalej!

___________________________________________________________________________________________________________
18 edycja PRESELEKCYJNA Andreas Kümmert - Heart of Stone
W tym przypadku o tyle się cieszę, że wyszedłem z półfinału, lecz wynik finałowy, czyli 20 miejsce z 20 punktami jest kolejnym moim rozczarowaniem.

____________________________________________________________________________________________________________
19 edycja KRAJOWA Rati Durglishvili - Crazy
Pierwsze podium! Jako użytkownik i dla Gruzji! Piosenka jest rewelacyjna i jestem szczęśliwy, że została doceniona. Zajął on 3. miejsce!

_____________________________________________________________________________________________________________
20 edycja REGIONALNA Sofia Nizharadze - Mapatie
Kolejne wysokie miejsce! Tym razem 4. miejsce Sofia wywalczyła i do następnej serii wkroczył ze wspaniałą werwą. Oceńcie sami!

_____________________________________________________________________________________________________________
21 edycja OGÓLNOŚWIATOWA Justyna Steczkowska - Wracam do domu
Och! A tak liczyłem na zwycięstwo tutaj, ale Justyna i tak spisała się rewelacyjnie, 2 miejsce. To jedna z moich ulubionych piosenek ever i na pewno jedna z ulubionych artystek. Czy zasługiwała na zwycięstwo? Pokażcie w punktach!

_____________________________________________________________________________________________________________
22 edycja AZJATYCKA Keti Kvitsaridze - Cherries
Tutaj postawiłem na joke entry. Bardzo wesoła i sympatyczna kompozycja, lecz zajęła przedostatnie miejsce, czyli 17. z 31 punktami!

_____________________________________________________________________________________________________________
23 edycja KRAJOWA Elene Mikiashvili - Fighter
Kolejne z moich małych rozczarowań. Elene z jej utworem nie zostały ciepło przyjęte, jak podejrzewałem, że mogłyby być. Zakończyły na 15 miejscu z 38 punktami.

_____________________________________________________________________________________________________________
24 edycja REGIONALNA Nino Basharuli - Lileo
Utwór, który ma bardzo fajny klimat, jest po gruzińsku i ma taką etniczną nutkę, tutaj nie liczyłem na cuda i wynik to też odzwierciedla: 16 miejsce 36 punktów.

_____________________________________________________________________________________________________________
25 edycja Z PAŃSTW SĄSIADÓW Sabina Babayeva - Can
Przyznam, że tutaj nie szukałem daleko, wybrałem cokolwiek, bo nie chciało mi się dalej szukać. Skończyła na 14 miejscu z 40 punktami.

_____________________________________________________________________________________________________________
26 edycja LATA'00 Amy Winehouse - Back to Black
Kolejna moja ukochana artystka, z ukochanym utworem. Po paśmie wyników słabych, nadszedł nieco lepszy 6 miejsce! W końcu top 10 po 5 edycjach.

_____________________________________________________________________________________________________________
27 edycja KRAJOWA Rati Durglishvili - Paper Boat
I tutaj mój plan różnorodności się posypał, bo wystawiłem tego samego artystę po raz drugi. Ciekawostka: To był jedyny mężczyzna w tej serii reprezentujący Gruzję! 16 miejsce 34 punkty.

_____________________________________________________________________________________________________________
28 edycja REGIONALNA Sabina Chantouria - Stranger
Tutaj kolega Michał pomógł mi wybrać piosenkę, drugą opcją była Maliibu "This Is Who I Am", lecz on wybrał to i  skończyłem na 12 miejscu.

_____________________________________________________________________________________________________________
29 edycja COVEROWA Miley Cyrus - Jolene
Nadeszła ta wiekopomna chwila! Pierwsze i jak na razie jedyne zwycięstwo Gruzji, szczerze to tutaj miałem największe nadzieje, że się uda i się udało i tak pierwszy raz EuropaSongContest zawitała w Tbilisi. Teraz pytanie, czy faktycznie to jest najlepsze gruzińskie entry, czy może jednak coś przebiło Jolene i było underrated? Piszcie swoje topki!

_____________________________________________________________________________________________________________
30 edycja Jessie J - Who you are
Wystawiłem piosenkę, która działa tak, że przypominam sobie, o tym kim jestem i daje mi dużo siły do działania. Również jeden z moich ukochanych utworów. 14 miejsce 46 punktów.


Proszę piszcie tutaj wasze top 10 najlepszych gruzińskich entry (w skali eurowizyjnej, czyli 12 pkt - najlepszy, 10 pkt, 8 pkt., itd.)Wylosowana osoba będzie mogła wybrać piosenkę dla Węgier w dwóch edycjach! (do wyboru Skandynawska, Amerykańska i Regionalna Very Happy ) Przepraszam, że kopiuję pomysł Hipolita, ale zwyczajnie nie mam pomysłu Sad


Ostatnio zmieniony przez iKacperPL dnia Nie Mar 18, 2018 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!! Empty Re: WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!!

Pisanie by Blunsiofficial Nie Mar 18, 2018 5:54 pm

Powiem ci tyle, ludzie nie chcą głosować, bo nie dałeś za to żadnej nagrody. Kiedyś pan Hipolit, jeśli dobrze kojarzę robił coś takiego i chyba dużo osób wzięło udział bo dał nagrodę, w postacie dania osobie która wygra możliwość wybrania reprezentanta w jakiejś edycji
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!! Empty Re: WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!!

Pisanie by iKacperPL Nie Mar 18, 2018 6:21 pm

Blunsiofficial napisał:Powiem ci tyle, ludzie nie chcą głosować, bo nie dałeś za to żadnej nagrody. Kiedyś pan Hipolit, jeśli dobrze kojarzę robił coś takiego i chyba dużo osób wzięło udział bo dał nagrodę, w postacie dania osobie która wygra możliwość wybrania reprezentanta w jakiejś edycji
Może i tak zatem być. I tak mam wrażenie, że nikt się tym nie zainteresuje, bo to 20 piosenek to niemało. :/
iKacperPL
iKacperPL

Posts : 368
Join date : 16/06/2017
Age : 22

Powrót do góry Go down

WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!! Empty Re: WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!!

Pisanie by Blunsiofficial Nie Mar 18, 2018 7:37 pm

To dam jutro
Blunsiofficial
Blunsiofficial

Posts : 323
Join date : 15/08/2017
Age : 21
Location : Bydgoszcz, Poland

Powrót do góry Go down

WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!! Empty Re: WĘGRY: Boggie - PARFÜM +PLEBISCYT!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach